Sestdiena, 9. Decembris, 2023
Sarmīte, Tabita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pārgājiens “Tavas saknes tavā zemē” vedīs uz Vircavas pusi

05.07.2019

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina svētdien, 14.jūlijā piedalīties gides Inas Jurģes cikla “Tavas saknes tavā zemē” pārgājienā, viesojoties stallī “Mītavas zirgi”, saimniecībā “Dzērves” un Kroņvircavas muižas pārvaldnieka mājā.

Pārgājiena cikla mērķis ir iepazīstināt ar stiprajām ģimenēm Jelgavā, Jelgavas un Ozolnieku novados, kuras attīsta uzņēmējdarbību, kā arī darbojas tūrisma jomā.

Šoreiz vienas dienas pārgājiens gides Inas Jurģes vadībā vedīs uz Jelgavas novada Vircavas pagastu, uz zirgu stalli “Mītavas zirgi”, kas ir vienīgais Latvijā, piedāvājot jogas nodarbības zirga mugurā.

Tālāk pārgājiena dalībnieki dosies uz saimniecību “Dzērves”, kurā tiek audzēti vairāk nekā 40 dažādu šķirņu tomāti. Par tomātu audzēšanu un to pārstrādi pastāstīs saimnieki Evita un Edgars Gūtmaņi, kuriem šajā darbā ir jau 20 gadu pieredze. Interesentiem būs iespēja arī nodegustēt šī gada ražu.

Pārgājiena nākamais pieturas punkts būs Vircavas pils pārvaldnieka māja “Muižas istabas”, kas celta 18.gadsimta otrajā pusē pēc Bīronu galma arhiteka Severīna Jensena projekta. Muižas pārvaldnieka mājas patreizējie saimnieki pastāstīs par ēkas vēsturi un plānoto attīstību tuvākajā nākotnē.

 

Pārgājiens “Tavas saknes tavā zemē” Vircavas pusē norisināsies svētdien, 14.jūlijā, no pulksten 9.30. Pulcēšanās pārgājienam pulksten 9.20 pie Jelgavas dzelzceļa stacijas, Stacijas ielā 1, no kurienes pārgājiens vedīs uz Vircavas pusi. Dalības maksa 8.00 EUR.

Pārgājiena maršruts plānots 16 km garš un ilgs apmēram 8 stundas, dalībniekiem nepieciešams laikapstākļiem piemērots apģērbs, kā arī līdzi jāņem uzkodas un dzeramais ūdens.

Atpakaļceļš uz Jelgavu būs pulksten 17.15 ar satiksmes autobusu no pieturas pie Vircavas pagasta tautas nama, autobusa biļešu cena 0.75 EUR. Iebraukšana Jelgavā plānota ap pulksten 17:30.

Pārgājienam iepriekš obligāti jāpiesakās pa tālruņiem 29916889, 63005447 vai e-pastu inajurge@inbox.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

 “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

www.visit.jelgava.lv

 

 

Komentārs par rakstu: Pārgājiens “Tavas saknes tavā zemē” vedīs uz Vircavas pusi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!