Sestdiena, 9. Decembris, 2023
Sarmīte, Tabita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Romantisks koncerts Ērmaņu muižā

08.08.2019

Sestdien 2019. gada 10. augustā 19:00 izcilie mūziķi Jānis Laurs (čells) un Herta Hansena (klavieres) uzstāsies Ērmaņu muižā. Romantiskās mūzikas programmā skanēs Šūmanis, Plakidis un Brāmss.

Šī ir vēl viena no šīsvasaras iespējām Ziemeļaustrumu Vidzemē klausīties pieredzējušu meistaru spēli un patiesas mūzikas atklāsmes.

Čellists Jānis Laurs ir spēlējis nozīmīgākajos Austrālijas orķestros un kamersastāvos – Melburnas simfoniskajā orķestrī, bijis galvenais čellists Adelaides simfoniskajā orķestrī, New England Ensemble, izcilā Austrālijas stīgu kvarteta un Elder Piano Trio mūziķis, kā arī uzstājies solokoncertos, koncertturnejās Austrālijā, Eiropā, Amerikā, Āzijā.

 

Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas asociētā profesore Herta Hansena ir viena no visprasmīgākajām un iejūtīgākām koncertmeistarēm, aktīvi koncertējoša pianiste, dažādu kamermūzikas projektu dalībniece. Piedalījusies un ieguvusi balvas starptautiskos konkursos. Saņemta Lielā Mūzikas balva 2013 par izcilu darbu ansamblī un JVLMA / LMT Gada balva mācībspēkam 2018.

Koncerts divās daļās.

Ieeja brīva.

Koncertu rīko Jānis Laurs un biedrība „Ērmaņu muiža“

Tuvāka informācija par pasākumu: https://www.facebook.com/events/2210198249272435/

Biedrība  “Ērmaņu muiža”

Komentārs par rakstu: Romantisks koncerts Ērmaņu muižā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!