Sestdiena, 9. Decembris, 2023
Sarmīte, Tabita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

17. augustā iespēja “Izgaršot un izbaudīt Jelgavas novadu”

11.08.2019

17. augustā, gides Signes Lūsiņas pavadībā, ikvienam interesentam būs iespēja doties ekskursijā ar autobusu - “Izgaršo un izbaudi Jelgavas novadu” un apmeklēt pārtikas amatnieku festivālu, Lielvircavas muižas svētkus un “ZELT” smiltsērkšķu svētkus.

Ekskursijas laikā plānots apmeklēt pārtikas amatnieku festivālu, kurš norisināsies blakus kafejnīcai “Zemnieka cienasts” Jelgavas novadā. Festivāla laikā būs iespēja iepazīt piecdesmit vietējos ražotājus un viņu produkciju no Zemgales reģiona deviņiem novadiem. Festivāla mērķis ir atraktīvi un radoši popularizēt vietējos produktus un to ražotājus, dot iespēju iedzīvotājiem satikt ražotājus un, baudot dažādos ēdienus no vietējiem produktiem, klausīsieties jauno mūziķu priekšnesumos.

 

Ekskursijā tiks apmeklēts jaunums -  “ZELT” smiltsērkšķu svētki Platones pagastā. Smiltsērkšķu svētki ir tematisks, radošs pasākums, kura ietvaros ekskursijas dalībniekiem būs iespējams doties ekskursijā pa dārzu kopā ar saimniekiem, kā arī baudīt muzikālus priekšnesumus. Vitamīniem bagāto smiltsērkšķu produkciju būs iespējams arī nogaršot un iegādāties, kas ir kā radīti imunitātes stiprināšanai, veselīgas ādas uzturēšanai un kulinārijai.

Maršruta turpinājumā ekskursanti varēs iepazīt Vircavas muižu un tās skaisto parku, tāpat viesoties Lielvircavā, kur norisināsies muižas svētki ar plašu kultūras programmu.

Ekskursija ar autobusu “Izgaršo un izbaudi Jelgavas novadu” norisināsies 17. augustā, kuras sākums plānots pulksten 12.30 no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, bet mājupceļš plānots ap pulksten 21.00 un ierašanās Jelgavā ap pulksten 21.30. Interesentiem pietiekties līdz 15. augustam pa tālr. 28677630, vai rakstot e-pastā signe.lusina@inbox.lv. Pasākuma izmaksas – EUR 10.

 

Informāciju sagatavoja:

Reinis Reimanis, t.27621094

 

Komentārs par rakstu: 17. augustā iespēja “Izgaršot un izbaudīt Jelgavas novadu”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!