Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Abavas senlejas ceļotāju diena 24. augustā

22.08.2019

Kad laiks velk uz rudens pusi, dosimies dabā! Biedrība “Abavas ielejas attīstības centrs” sadarbībā ar draugiem un partneriem 24. augustā rīko Abavas senlejas ceļotāju dienu.

Plkst. 10.00 dosimies pa Čužu purva takām un netakām Kandavas pusē, lai meklētu sēnes un tās atpazītu. Darīsim to kopā ar vienu no viszinošākajām Latvijas mikoloģēm Initu Danieli. Bet kopā ar kandavnieci, biotopu eksperti Agnesi Priedi raudzīsim, ko varam apēst un ko labāk atstāt augam kokos, krūmos un uz zemes. Pārgājiens būs vieglas grūtības pakāpes, kā jau sēņojot, bez iespējas apmaldīties. Svarīga informācija: vēlams laikapstākļiem un staigāšanai mežā piemērots apģērbs un apavi. Līdzi ņemiet "groziņu" spēku atjaunošanai. Pūšamais pret insektiem un ērcēm arī noderēs. Pārgājiens būs bez maksas.

Plkst. 15.00 tiekamies Sabilē pie autoostas (Ventspils ielā 9), lai kopā ar vides gidu, vietējo taku pazinēju Māri Lāci dotos pārgājienā ap Sabili. Kopā uzspēlēsim un radīsim jautrību, iegrimstot zem kājām augu valstībā, baudīsim ainavu un patīkamu sabiedrību. Pārgājiens būs vidējas grūtības, jo jāmēro būs 6 km. Piemērots visiem vecumiem. Pārgājiens būs bez maksas.

Plkst. 20.30 brauksim uz Rendu, kur vakara noslēgumā Rendas estrādē klausīsimies Vara Vētras dziedāšanā, ģitārspēlē un stāstos. Ieejas maksa: 3.00 EUR.

Plkst. 22.00 baudīsim zaļumballi kopā ar Andri Skuju. Ieejas maksa: 4.00 EUR.

Varam tvert ceļotāju dienu pilnasinīgi - no sākuma līdz galam, bet varam izvēlēties arī tikai vienu pasākumu. Ja kādam ceļotājam nav, ar ko nokļūt kādā no galapunktiem, rakstiet mums, centīsimies palīdzēt rast vietu kādā automašīnā.

Tālruņi informācijai: Iveta Piese, 28396830; par vietām automašīnā Līga: 26303869. E-pasts: aiac@inbox.lv

Lai uzzinātu, kur paēst, kur nakšņot un ko vēl apskatīt Abavas senlejā, varat ielūkoties Kandavas un Sabiles tūrisma informācijas lapās: www.visitkandava.lv un www.visit.sabile.lv

Informāciju sagatavoja: Abavas senlejas entuziasti

Komentārs par rakstu: Abavas senlejas ceļotāju diena 24. augustā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!