Piektdiena, 21. Jūnijs, 2024
Monvīds, Egita, Emīls
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jelgavas Piena paku regate ar jauniem izaicinājumiem ienāk pilsētas centrā

23.08.2019

Radoši, amizanti un jautri jau 17 reizi Jelgavā, 31. augustā, pulcēsies atraktīvākās draugu kompānijas, demonstrējot savu izdomu Eiropā vienīgajā piena paku laivu regatē. Šogad spraigos sacensību notikumus vērosim pašā pilsētas centrā uz Driksas upes. Jaunā pasākuma norises vieta būs kā izaicinājums sacensību dalībniekiem, tā arī lieliska iespēja atbalstītājiem vēl tuvāk novērtēt unikālos peldlīdzekļus. 

“Baltais” Piena paku laivu regates pasākumu centrālā norises vieta būs Pasta sala, kur sacensību dalībniekus un pasākuma viesus sagaidīs īsta zemūdens valstība – “Neptūns”, “Nāru pludmale”, “Piena pils” un daudzas citas aizraujošas aktivitātes visai ģimenei.

 

31. augustā pasākumu programmu Pasta salā atklāsim pulksten 15.00 ar vērienīgo peldlīdzekļu prezentāciju, bet jau pulksten 16 dodoties pretī jauniem izaicinājumiem piena paku plosti pirmoreiz ieņems kursu uz Driksas ūdeņiem. Skatītājus aicinām spraigos sacensību notikumus vērot no J. Čakstes bulvāra, kā arī no Driksas kreisā krasta, Pasta salā. Savukārt, no pulksten 17 jaunajā brīvdabas koncertzālē “Mītava” par svētku noskaņu parūpēsies grupas “Sub Scriptum”, “Pērkons” un  “Dakota”.

 

PIESAKIES  “BALTAIS PIENA PAKU LAIVU REGATEI”!

 

Piena paku laivu regate ir sacensības kurās komandas ne vien sacenšas ātrumā, bet arī demonstrē savu radošumu un saliedētību. Jautrāku pasākumu padara tas, ka laivas var tikt darbināta tikai ar cilvēka spēka palīdzību. Domājot par nerealizētā iepakojuma otrreizēju izmatošanu un vienlaicīgi atbalstot vienu no atraktīvākajiem pasākumiem Jelgavā, galveno būvmateriālu, katrai komandai piešķirot vismaz 2000 piena pakas, nodrošina  AS “Tukuma Piens”.

 

Piesaki savu komandu līdz 25. augustam. Dalība pasākumā bezmaksas.

 

31. augustā kopā ar piena paku laivu regati Hercoga Jēkaba laukumā svinēsim un palutināsim vēderus 19. Piena, Medus un Maizes svētkos, bet skvērā aiz kultūras nama uzzināsim kā parūpēties par savu veselību 3. Labsajūtas festivālā “ESI”. Tāpat svētku laikā norisināsies dažādas sporta aktivitātes, bet jau no 9.30 uz Jelgavas ūdeņiem par Latvijas čempiona titulu cīnīsies labākie SUP airētāji.

Pasākumu organizē Jelgavas pilsēta un pašvaldības iestāde “Kultūra” sadarbībā ar AS “Tukuma Piens”.

Aktuālāko informāciju par pasākuma norisi meklē www.festivali.jelgava.lv un JPPI “Kultūra” sociālo tīklu kontos: Facebook ; Instagram.

 Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma

 

Informāciju sagatavoja:

JPPI “Kultūra”  Sabiedrisko attiecību speciāliste

Elīna Gaile

Elina.Gaile@kultura.jelgava.lv

+371 29377400

Komentārs par rakstu: Jelgavas Piena paku regate ar jauniem izaicinājumiem ienāk pilsētas centrā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!