Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina piedalīties veloekskursijā “Metāla spēkrati Jelgavā

30.08.2019

Sestdien, 7. septembrī, tehnikas un inovāciju festivāla “Mehatrons” ietvaros, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina piedalīties veloekskursijā “Metāla spēkrati Jelgavā”, lai gides Zanes Gravas vadībā apmeklētu vietas, kas saistītas ar dažādu spēkratu ražošanu un izmantošanu Jelgavā.

Ekskursijas maršrutā iekļauti tādi apskates objekti kā Latvijas Lauksaimniecības Universitātes (LLU) Tehniskā fakultāte, agrākā “RAF” rūpnīca, “ANRU” motors vēsturisko spēkratu ekspozīcija, kā arī vēsturisko lokomotīvju DEPO un Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcija. Ekskursiju vadīs gide Zane Grava, un tās ilgums plānots ap 3,5 stundām.

 

Festivāla “Mehatrons” laikā Pasta salā darbosies arī JRTC informācijas stends, kurā varēs iegūt informāciju par tūrisma iespējām pilsētā un apkārtnē, kā arī uzzināt par tūrisma jaunumiem, aktuālajiem piedāvājumiem un ekskursijām.

 

Veloekskursija “Metāla spēkrati Jelgavā” sāksies sestdien, 7.septembrī, pulksten 10 no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1. Ekskursijas ilgums plānots apmēram 3,5 stundas. Dalības maksa: EUR 2,00, skolēniem EUR 1,00, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas (apmaksu veikt Jelgavas Sv. Trīsvienības torņa kasē). Papildus maksa par lokomotīvju DEPO apskati – EUR 5,00, bērniem EUR 3,00; Dzelzceļa muzejā – EUR 2,00, studentiem un pensionāriem EUR 1,00, bērniem bez maksas. Pieteikšanās ekskursijai pa tel. 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

 “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Komentārs par rakstu: Aicina piedalīties veloekskursijā “Metāla spēkrati Jelgavā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!