Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pokaiņu mežs aicina uz Zināšanu gadatirgu

09.09.2019

14.-15. septembrī plkst. 11:00 LVM Pokaiņu mežs jau sesto gadu pēc kārtas aicina ikvienu uz Pokaiņu meža Zināšanu gadatirgu! Tradicionāli šajos rudens Saulgriežu sagaidīšanas svētkos dalībnieki dižojas nevis ar izaudzēto ražu, bet gan ar zināšanām, dalās ar tām, stāsta un ļauj ikvienam izmēģināt dažādas prakses.

Šogad kopā esam pulcējuši visdažādāko jomu speciālistus, kuri pārstāv plašu zināšanu klāstu. Plkst. 11.00 pasākumu atklās un ieskandinās sievu folkloras kopa “Vilcenes”. Ikvienam būs iespēja iepazīties ar ārstniecības augiem un noklausīties lekciju par mušmirēm, dzirdēt netradicionālas pieejas garīgās un fiziskās veselības uzlabošanai. Dzirdēsim stāstus par Pokaiņiem un šamanismu. Būs iespēja izbaudīt augu ēteriskās eļļas un pagatavot savu dabīgo smaržu, kā arī uzzināt interesantus faktus par piramīdām. Katram būs iespēja piedalīties Dainu meditācijā ar Inesi Kozuliņu kokles pavadībā.

 

LVM Pokaiņu meža burvību varēs baudīt gida pavadībā, kā arī piedalīties Rudens saulgriežu uguns rituālā ap Zikurāta kalnu. Tāpat būs iespēja iegādāties veselīgus gardumus, dabīgo kosmētiku, grāmatas un vēl daudz ko citu! Pasākums noritēs gan Pokaiņu meža takās, gan pie informācijas centra. Plkst. 18.00 notiks meditācija un skanēs gongu skaņas pie meža Informācijas centra. Pasākuma apmeklētāji un dalībnieki aicināti nakšņot meža teritorijā teltīs, lai ar tumsas iestāšanos kopīgi ietu mežā, kā arī turpinātu sarunas pie ugunskura un siltas tējas tases.

 

Ieeja pasākumā- 5 EUR, pensionāriem, studentiem un skolēniem-3 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem ieeja pasākumā bez maksas. Biļete derīga abām pasākuma dienām, kā arī iekļauj telšu vietas biļeti (no 14. līdz 15. septembrim), tiem, kas dzestro septembra nakti vēlēsies pavadīt turpat mežā.

Vairāk info: https://www.facebook.com/Pokainumezs/ vai zvanot:+37126392564

Pasākuma plāns: https://www.facebook.com/events/222157452061598/

AS “Latvijas valsts meži” vēl jauku atpūtu dabā!

 Elza Vildaus

LVM Pasākumu speciāliste

0037126392564

pokainumezs@lvm.lv

 

Komentārs par rakstu: Pokaiņu mežs aicina uz Zināšanu gadatirgu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!