Piektdiena, 7. Oktobris, 2022
Daumants, Druvvaldis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jelgavas Rudens restorānu nedēļa jau nākamajā pirmdienā

18.10.2019

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) sadarbībā ar Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada restorāniem aicina no 21. līdz 27. oktobrim piedalīties Jelgavas rudens restorānu nedēļā, kurā būs baudāmi dažādi ēdieni no vietējo ražotāju rudens sezonas produktiem.

Ar Jelgavas rudens restorānu nedēļu ēdinātāji vēlas popularizēt restorānu kultūru Jelgavas pilsētā, Jelgavas un Ozolnieku novados, kā arī parādīt to, ka apmeklēt restorānu var ne tikai īpašos svētkos, bet arī ikdienā, iepazīstot jaunas garšas un gūstot jaunu pieredzi.

Jelgavas Rudens restorānu nedēļas piedāvājumu varēs baudīt četros Jelgavas pilsētas restorānos: “Parks” (Kr. Barona iela 3), “Chocolate & Pepper” (Kr. Barona iela 6), “Pilsētas elpa” (Pasta sala 1) un “Tornis” (Akadēmijas iela 1), kā arī četros Jelgavas un Ozolnieku novadu restorānos: “Grantiņi” (Svētes pag., Jelgavas nov.), “Aitiņlauvas” (Valgundes pag., Jelgavas nov.), “Masti Grill&Chill” (Ezerkrasti, Ozolnieki) un “Famille” (Skolas iela 16, Ozolnieki). Katrs no restorāniem piedāvās īpašu ēdienkarti, ļaujot nobaudīt trīs kārtu ēdienus par vilinošām cenām – divi ēdieni par 15 eiro vai trīs ēdieni par 18 eiro. Īpašais Rudens restorānu nedēļas piedāvājums visos restorānos būs pieejams darba dienās no pulksten 15 līdz restorānu darba laika beigām, kā arī brīvdienās no pulksten 12 līdz darba laika beigām. Vēlams veikt iepriekšēju rezervāciju izvēlētajā restorānā.

 

Restorānu piedāvājumā varēs baudīt ēdienus katrai gaumei un vēlmēm. Piemēram, Jelgavas pilsētas restorāns “Parks” apmeklētājiem pamatēdienā piedāvās melnajos ķiplokos marinētu vistas krūtiņu ar griķu-burkānu spageti, restorāns “Tornis” – lēni gatavotus teļa vaigus. Ozolnieku un Jelgavas novadu restorāni ļaus nobaudīt ēdienus sākot ar puķkāpostu un ķirbja risoto, beidzot ar Zaļumu sviestā ceptu stores fileju. Tāpat padomāts arī par veģetārās virtuves cienītājiem. Ar visu restorānu ēdienkartēm var iepazīties www.visit.jelgava.lv.

Aicinām restorānu apmeklējumu apvienot ar Jelgavas iepazīšanu, viesojoties iecienītākajos tūrisma objektos vai baudot pastaigas pilsētas skaistākajās vietās.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

 “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Komentārs par rakstu: Jelgavas Rudens restorānu nedēļa jau nākamajā pirmdienā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!