Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Izveido pats savu salmu puzuri! Aicina Jelgavas Tornis

10.12.2019

Gada burvīgākajā laikā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar floristikas skolu – meistardabnīcu “Grieta” piedāvā iespēju darināt skaistus salmu puzurus sestdien, 21. decembrī, pulksten 12.00 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī.

Puzuri ir vieni no senākajiem ziemas saulgriežu rotājumiem, kas bija neatņemama sastāvdaļa latviešu sētās pirms šobrīd zināmākā Ziemassvētku rotājuma – eglītes. Tāpēc tiek piedāvāta lieliska iespēja apgūt pamatprasmes puzuru izveidē, kā arī veidot mākslinieciskas puzuru kompozīcijas, kas var pārtapt pat par skaistu kroni! Meistare parādīs, kā tos veidot gan klasiskā, gan modernā izpildījumā, kā arī kombinējot ar sausajiem ziediem. Darbus var veidot pēc saviem ieskatiem, piemēram, mājokļa dekorēšanai vai kā dāvanu.

 

Interesenti tiek gaidīti Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī sestdien, 21. decembrī, pulksten 12.00, Akadēmijas ielā 1. Nodarbības ilgums paredzēts līdz trīs stundām un to vadīs meistare Ligita Danenberga.

Dalības maksa ir 7 EUR (iekļauti visi izejmateriāli)  Pieteikšanās nodarbībai un vairāk informācijas pa tālruņiem 63005445, 63005447 vai rakstot uz e-pastu  tic@tornis.jelgava.lv

Ierodoties uz nodarbību, pasākuma apmeklētāji piekrīt, ka var tikt fotografēti vai filmēti.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

 

Komentārs par rakstu: Izveido pats savu salmu puzuri! Aicina Jelgavas Tornis

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!