Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Par tūrisma izstādi - gadatirgu Balttour 2020

11.12.2019

Ziemassvētku laiks teju, teju būs klāt, bet arī jau pavisam drīz, nākamā gada 31. janvārī, sāksies 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2020", kur trīs dienās 30 000 apmeklētāju pētīs jaunākos piedāvājumus Latvijas apceļošanai un pasaules iepazīšanai!

"Latvijas halle" tiks pilnībā veltīta Latvijas tūrisma jaunumu reklamēšanai, atgādināšanai par jau zināmām pašmāju tūrisma iespējām un katra reģiona īpašās viesmīlības demonstrēšanai!

Izstāde ir vērtīga, jo vairumam Latvijas iedzīvotāju patīk ceļot pa Latviju un viņi to dara katru gadu, taču cilvēkiem bieži ir grūti izvēlēties, kurp doties kārtējā braucienā. Tādēļ topošie tūristi mēdz noskatīt savu tuvāko ceļojumu pieturpunktus tieši izstādē, kur dalībnieki ekspozīcijās vienkopus demonstrē daudzus aktuālos piedāvājumus. Cilvēkiem „Balttour" ir unikāla iespēja klātienē pašiem visu salīdzināt, turklāt lēmumi, kas izdarīti izstādē, ļauj ceļotājiem vēlāk nešaubīties, vai tiešām apzinātas visas labākās iespējas un vai izvēlēts vispareizākais ceļojuma maršruts!

 

Galvenā izstādes priekšrocība ir personisks un tiešs kontakts ar ceļotgribētājiem. Informācijas visapkārt kļūst arvien vairāk, savukārt daudzi cilvēki kļūst aizvien lielāki skeptiķi un sāk neuzticēties reklāmu solījumu tekstiem internetā un medijos. Topošie klienti vēlas personiski izpētīt un novērtēt piedāvājumus, pašiem kontaktējoties un iepazīstoties ar cilvēkiem, kuri veido un pārdod tūrisma produktus. Tūrisma izstāde ir gada vislabākā iespēja Latvijas tūrisma objektu saimniekiem personīgi satikt daudzus savus potenciālos klientus no Latvijas!

Un, protams, katra tūrisma izstāde ir priecīgi tematiskie svētki, kur „izrauties" no ikdienas, uzlādēt savas emociju 'baterijas' un iegūt pozitīvu enerģiju no satikšanās ar dažādu novadu Latvijas tūrisma profesionāļiem!

 

Tāpēc aicinām Latvijas tūrisma objektu, šīs gada sezonā ieplānoto pasākumu, tūrismu attīstošo uzņēmumu, pašvaldību un tematisko organizāciju pārstāvjus sazināties ar mums! Kopīgi atradīsim piemērotāko veidu, kā Jums piedalīties šajā svarīgajā tūrisma notikumā un kā Jums uzrunāt pašmāju ceļotgribētājus klātienē!

Tuvojoties izstādei, brīvo ekspozīciju laukumu kļūst mazāk, tāpēc nepalaidiet garām iespēju būt daļai no lielākajiem tūrisma svētkiem Latvijā!

 

Ar cieņu,
Raimonds Borskis
„Balttour" projekta vadītājs
Raimonds.borskis@bt1.lv
tālr. 29 111 102

Komentārs par rakstu: Par tūrisma izstādi - gadatirgu Balttour 2020

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!