Pirmdiena, 22. Aprīlis, 2024
Armanda, Armands
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pārgājienā Jelgavas pusē viesosies “Tīreļu dzītuvē”

16.12.2019

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties gides Inas Jurģes cikla “Tavas saknes tavā zemē” pārgājienā sestdien, 21. decembrī pulksten 9.30, lai apskatītu Kalnciema Klīves baznīcu un viesotos Jāņa Evelona un Jolantas Lapiņas “Tīreļu dzītuvē”.

Vienas dienas pārgājiens gides Inas Jurģes  vadībā vedīs maršrutā Valgundes pagasts – Tīreļi. Pirmajā pārgājiena pieturas punktā būs iespēja apskatīt Kalnciema Klīves baznīcu, kas Latvijas kultūrvēsturē ir zīmīga ar skanīgām  ērģelēm, kas saglabājušās līdz mūsdienām, gan ar torņa zvanu, kā arī iepazīt baznīcas vēsturi.

Tālāk cauri skaistiem meža līkločiem pārgājiens vedīs uz Tīreļiem, lai apciemotu Jāņa Evelona un Jolantas Lapiņas “Tīreļu dzītuvi”, kur varēs apskatīt dzērienu ražotni, uzzināt vairāk par destilātu tapšanas procesu, kurā tiek izmantoti Latvijā audzēti augļi un ogas. Dalībnieki varēs dzirdēt stāstus ne tikai par ražotni, bet arī par saimnieku ģimeni, viņiem piederošajiem zirgiem un atpūtas iespējām saimniecībā.

 

Pulcēšanās pārgājienam pulksten 9.30 pie Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1. Tālāk ar mikroautobusu dalībnieki dosies uz Valgundes pagastu, lai uzsāktu pārgājienu. Atgriešanās Jelgavā ap 17.15. Dalības maksa 8.50 EUR un ziedojums baznīcai. Informācija par transporta izdevumiem, sazinoties ar gidu.

Pārgājiena maršruts ir plānots 17 km garš un ilgs apmēram 8 stundas, dalībniekiem ir nepieciešams laikapstākļiem piemērots apģērbs, kā arī jāņem līdzi uzkodas un dzeramais ūdens.

Pārgājienam iepriekš jāpiesakās pa tālruņiem 29916889, 63005447 vai e-pastu inajurge@inbox.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Komentārs par rakstu: Pārgājienā Jelgavas pusē viesosies “Tīreļu dzītuvē”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!