Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Svētku laiks Ungurmuižā

20.12.2019

21. decembrī Ungurmuižā ziemas mūzikas koncertā "Déjà vu" satiksies  dziedātāji  soprāns Evita Pehlaka un baritons Nauris Indzeris, kā arī pianists Ventis Zilberts.

Biļetes 12,00 EUR Biļešu paradīzes kasēs.

Déjà vu no franču valodas -.  tā ir sajūta, ko ir piedzīvojis gandrīz ikviens – "šķiet, ka esam kādreiz satikušies" –  vai nu mūzikā, vai kādā dzīves situācijā, vietā, telpā, valstī...tomēr varbūt vēl ne. Tā ir neparasta, mīklaina, intriģējoša.

Koncerta programmā mijas dažādi žanri: gan solo dziedājumi, gan dueti.  Franču un itāļu romantiskās mūzikas melodijas spilgti iezīmējas operas žanrā; vācu mūzikai raksturīgais – operetē, nopietni cildenais – latviešu  kamermūzikā. Savukārt Amerikas priekšpilsētas dzīves ainas spilgti atainojas  pasaulē visiem zināmos komponistu mūziklos. Īpašu skaņu garšu dos latviešu/ amerikāņu komponistes, Emmy balvas laureātes Lolitas Ritmanes kompozīcijas. Skanēs arī solo skaņdarbs klavierēm.

 

KONCERTA PROGRAMMĀ G.F.Hendeļa, L.Ritmanes, Š.Guno, Ž.Bizē, A.Dvoržāka, Dž.Geršvina, E.L.Vēbera, J.Lūsēna, M.Brauna u.c.komponistu skaņdarbi.

Ungurmuižas 2.stāva Izstāžu zālē mākslinieku, lampu dizaineru Ērikas Mālderes un Aigara Lenkeviča gaismas objektu izstāde "Gaismas kultūrslānis"

Saulgrieži ir mūsu dzīves nogriežņi", uzskata dzīvesbiedru neatlaidīgs darba duets – dizainers Aigars Lenkevičs un māksliniece Ērika Māldere. Viņu darbi ir autortehnikās veidoti gaismas ķermeņi, skulptūras un lampas, izmantojot papīra burvīgo spēju – skaisti un vienmērīgi izkliedēt spuldzes gaismu. Kultūrslānis uzkrājas daudzu gadu garumā, brīvi bez īpašas koncepcijas. Tāpat izstādē redzamie darbi ir tapuši dažādos laika periodos, daži sen, daži pavisam nesen. To rašanās vēsture ir dažāda un katram darbam ir savs stāsts.

 

  Lai iegādātos lampas vai uzzinātu vairāk par dizaineriem un viņu darbiem meklējiet LAMPU DIZAINA DARBNĪCU Dzērbenes Radošajā mājā MEMBERI vai internetā www. lampas.lv, info@lampas.lv; +371 29424560

Ieva Ņevečorova

Ungurmuiža

 

 

 

Komentārs par rakstu: Svētku laiks Ungurmuižā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!