Pirmdiena, 17. Jūnijs, 2024
Artis, Artūrs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sabiles Vīna kalns ver vārtus apmeklētājiem

01.06.2020

Sabiles Vīna kalnā norit pavasara darbi – tiek aprušināti stādiņi un mulčētas vīnogulāju dobes, bet no 29. maija Vīna kalns katru dienu ir atvērts arī apmeklētājiem.

Akcija "Apceļo Kurzemi!"

Šogad Sabiles Vīna kalns ir iekļauts akcijā “Apceļo Kurzemi!” un, apmeklējot Vīna kalnu, savā Kurzemes apceļošanas bukletā varēsiet saņemt zīmodziņu ar Nr. 5. Sakrājot desmit zīmodziņus, varat izmantot iespēju rudenī piedalīties brīvdienu ceļojumu izlozē.

 

Iestādi savu vīnogulāju

Vīna kalns priecē ceļotājus ar rosīgām aktivitātēm dabā – jaunlaulātie un ģimenes kādās sev īpašās dienās Sabilē var izmantot iespēju Vīna kalnā iestādīt savu vīnogulāju un pēc tam rīkot nelielu pikniku lapenē, kura atrodas pašā kalna galā.

Lai iestādītu savu vīnogulāju, varat sazināties ar Sabiles tūrisma informācijas centru (mob. tel. 27841827; tic.sabile@talsi.lv).

 

Sabiles Vīna kalna vīnogu vīns

Vīna kalns ir kļuvis par vīnogu šķirņu kolekcijas vietu, jo tajā aug aptuveni 30 vīnogu šķirnes, no kurām tiek darināts arī ekskluzīvais Sabiles Vīna kalna vīnogu vīns.

Šo vīnu nekur nevar iegādāties, bet tikai nodegustēt vienu reizi gadā – Sabiles Vīna svētkos, kuri ar daudziem pasākumiem un atrakcijām ir svinēti katru gadu kopš 1999.gada, taču šogad valstī esošās situācijas dēļ tie netiks svinēti klātienē.

 

Vīna kalns - Ginesa rekords

Sabiles Vīna kalns ir Sabiles simbols un tas ir unikāls ar to, ka ir ticis ierakstīts Pasaules Ginesa rekordu grāmatā kā vistālāk uz ziemeļiem esošais vīna dārzs, kurā brīvā dabā aug vīnogas.

 

Darba laiks un ieejas maksa

Vīna kalns ir atvērts: pirmdienās no plkst. 10.00 – 16.00 un no otrdienas līdz svētdienai – no plkst. 10.00 – 18.00.

Ieejas maksa Vīna kalnā pieaugušajiem ir 0,70 EUR, bet bērniem – 0,40 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bez maksas.

Ja kalnu vēlaties apskatīt, klausoties gida izzinošo stāstījumu, tad tas būs par atsevišķu maksu.

Tiekamies Sabilē – pilsētā ar odziņu!

 

Sanda Poriņa
Sabiles tūrisma informācijas centrs

Komentārs par rakstu: Sabiles Vīna kalns ver vārtus apmeklētājiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!