Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Norisināsies kultūrvēsturiski izzinošā cikla “MARKABE” otrais pasākums

20.07.2020

Informējam, ka ar VKKF Latvijas valsts mežu Kurzemes kultūras programmas finansiālu atbalstu kultūrvēsturiski izzinošā cikla “MARKABE” otrais pasākums notiks 26. jūlijā plkst. 13:00 Kabiles muižā.

Tajā ietverta ekskursija senajās leģendās un nostāstos, kā arī klasiskās mūzikas koncerts ar Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķu piedalīšanos.

 

Pasākuma apmeklētāji aicināti ierasties Kabiles muižā sākot no plkst.13.00, kad būs iespēja piedalīties muižas saimnieces vadītā ekskursijā, caurvijoties senajiem nostāstiem un leģendām. Ekskursijas laikā apmeklētājiem būs iespēja aplūkot Kabiles muižu, kas atzīta kā valsts nozīmes arhitektūras piemineklis ar tās lielāko un unikālāko vērtību - liesmojošā rokoko griestu apdari lielajā zālē kungu mājā, kur plānota arī pasākuma muzikālā daļa. Jāakcentē, ka šāda liesmojošā rokoko griestu apdare saglabājusies tikai dažviet Latvijā, bez tam, vairāk kā desmit gadus Kabiles muiža apmeklētājiem bijusi slēgta, bet tikai nesen ir atvērusies un gatava uzņemt interesentus. Šobrīd Kabiles muižā tiek ražots arī vīns. Kā zināms – vīns un tā baudīšana ir viena no muižniecības un kultūras sastāvdaļām, tāpēc ikvienam notikuma apmeklētājiam būs iespēja izbaudīt vīna komplimentu arī no vietējās ražotnes.

 

Plkst. 14:00 Kabiles muižas kungu zālē notiks koncerts ar stīgu kvinteta un Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķu - Annijas Endijas Kolertas, Līvas Tomiņas, Katrīnas Annas Pelnēnas, Dinas Puķītes un Gunta Kolerta piedalīšanos. Mūziķu izpildījumā skanēs Volfganga Amadeja Mocarta “Divertiments” Re mažorā 1. daļa, Luidži Bokerini “Fandango” no ģitāras kvinteta, Franča Šūberta “Skerco”, Edvarda Grīga Prelūdija un Ārija no “Holberga svītas”, Antonīna Dvoržāka “Valsis” no Serenādes un Dmitrija Šostakoviča “Otrais Valsis”.

 

Pasākuma dalības maksa apmeklētājiem  - 15,00 EUR ar iepriekšējo pieteikšanos, zvanot pa tālr. +371 26182289 vai +371 28380477.

 

Sīkākai un papildus informācijai:

https://www.facebook.com/Kabilesmuiza

https://www.facebook.com/events/566530480679171

 

Informāciju sagatavoja:

Irita Kalēja

"Liepaja Music" projektu vadītāja
Tel. +371 26470868

 

Komentārs par rakstu: Norisināsies kultūrvēsturiski izzinošā cikla “MARKABE” otrais pasākums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!