Pirmdiena, 4. Decembris, 2023
Baiba, Barba, Barbara
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Apciemo Jelgavas novada ražotājus, muižas un amatniekus

27.07.2020

Sestdien, 1. augustā, un turpmākās trīs nedēļas nogales ikviens aicināts apciemot Jelgavas novada ražotājus, muižas un amatniekus. Interesentiem būs iespēja ražotāju uzņēmumos iepazīt vietējos produktus, ražošanas procesus un piedalīties degustācijās. Dodoties apmeklēt muižas, varēsiet izzināt muižu vēsturi, noklausīties stāstus par seno laiku sadzīvi, bet amatnieku darbnīcās – piedalīties radošās nodarbībās un apgūt amatniecības prasmes.

Keramikas darbnīca Svētē 1. augustā no plkst. 11 līdz 16 interesentiem piedāvā iesaistīties izzinošās un radošās aktivitātēs: darboties ar mālu, iemēģināt spēkus pie virpas un pagatavot savu māla darbu, kuru, ja būs vēlme, var apdedzināt pie meistara. Dalība bez maksas, bet pagatavoto darbu apdedzināšana - par atsevišķu samaksu. Pieteikšanās pa tālr. +371 26003899.

 

Svētes pils saimnieki 1.augustā aicina uz aizraujošām aktivitātēm: plkst. 11 Svētes pils lapenē būs iespēja aplūkot fotogrāfiju izstādi par pils un teritorijas atjaunošanas darbiem, kā arī piedalīties ražotāja "Mītavas Čiekurs" čiekurzaptes vārīšanas procesā. Plkst. 12 stādaudzētavas "Dimzas" augu pavairošanas meistarklase Svētes pils ābeļdārzā un ikviens laipni aicināts uz bioloģiskās saimniecības "Svētes Lejnieki" tējas ceremoniju un atjautības mīklu minēšanu Svētes pils pagalmā. Dalība bez maksas, tējas ceremonijas dalības maksa – 1,00 EUR/pers. Pieteikšanās pa tālr. +371 22035461.

 

Biškopības saimniecības "Līgas medus" saimnieki 8. augustā no plkst. 11 līdz 16 aicina apmeklēt savu saimniecību. Plkst. 13 ekskursijas laikā būs iespēja izzināt saimniecības medus stāstu un degustēt bišu produkciju. Dalība bez maksas, maksa par degustāciju pieaugušajiem – 2,00 EUR. Pieteikšanās pa tālr. +371 26189710. Šajā dienā plkst. 11 līdz 14 ikviens aicināts gida pavadībā apmeklēt Staļģenes muižu un piedalīties ādas rokassprādzes izgatavošanā meistares vadībā. Ekskursijas dalības maksa pieaugušajiem ir 1,50 EUR, skolēniem - 1,00 EUR, ādas apstrādes meistarklases maksa pieaugušajiem ir 1,50 EUR, skolēniem - 1,00 EUR. Pieteikšanās pa tālr. +371 26383129.

 

Dzērienu ražotnes "Tīreļu dzītuve" īpašnieki 16. augustā no plkst. 11 līdz 16 aicina interesentus apciemot savu ražošanas uzņēmumu. Ekskursiju laikā plkst. 11, plkst. 13 un plkst. 15 apmeklētāji varēs apskatīt ražotni, iepazīties ar ražošanas procesiem un nodegustēt dzērienus. Dalības maksa par ekskursiju ir 4,00 EUR. Pēc ekskursijas ikvienam ir iespēja apciemot lauku sētas dzīvniekus, kā arī tos pabarot. Cienasta groziņa maksa dzīvniekiem – 0,50 EUR. Pieteikšanās pa tālr. +371 26544243.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

 "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Komentārs par rakstu: Apciemo Jelgavas novada ražotājus, muižas un amatniekus

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!