Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Apciemo dzērienu ražotni

12.08.2020

Svētdien, 16. augustā, interesenti aicināti apciemot stiprināto dzērienu ražotni "Tīreļu dzītuve". Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties ražotāja ekskursijās un uzzināt vairāk par SIA "LV-Destilāti" produktiem, pieaugušie -  varēs degustēt dzērienus. Viesojoties Tīreļos, ikviens būs laipni aicināts apskatīt lauku sētas dzīvniekus un zirgu stalli..

Dzērienu ražotnes "Tīreļu dzītuve" īpašnieki 16. augustā no plkst. 11 līdz 16 aicina interesentus apciemot savu ražošanas uzņēmumu. "Tīreļu dzītuve" ir maza stipro alkoholisko dzērienu ražotne, kura piedāvā produktus ar zīmola nosaukumu "LV-Destilāti". Stiprie dzērieni tiek gatavoti no Latvijā augušiem augļiem un ogām, kas destilācijas procesā pārvēršas viegli baudāmā destilātā – brandvīnā. Ekskursiju laikā plkst. 11, plkst. 13 un plkst. 15 apmeklētāji varēs apskatīt ražotni, iepazīties ar ražošanas procesiem un nodegustēt dzērienus. Dalības maksa par ekskursiju ir 4,00 EUR. Apmeklētāji varēs iegādāties interesējošos dzērienus "Tīreļu dzītuves" ražotnes veikalā. Ekskursijas un degustācijas ražotnē no 18 gadu vecuma.

 

Šajā dienā Tīreļos ikvienam būs arī iespēja atpūsties īstā lauku vidē - uzcienāt lauku sētas dzīvniekus ar gardumiem no cienasta groza, kā arī aplūkot zirgu stalli. Cienasta groziņa maksa dzīvniekiem – 0,50 EUR. Pieteikšanās pa tālr. +371 26544243.

Informācija par tūrisma piedāvājumu Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā pieejama tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

 "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Komentārs par rakstu: Apciemo dzērienu ražotni

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!