Sestdiena, 25. Maijs, 2024
Junora, Anšlavs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ceļo ar ģimeni Jelgavas un Ozolnieku novadā!

01.09.2020

Septembra pirmajā nedēļas nogalē aicinām pavadīt ar ģimeni Jelgavas un Ozolnieku novados. Cikla "Septembrī ceļo ar ģimeni Jelgavā un apkārtnē" ietvaros, apciemo mājražotāju saimniecības "Blūdži", "Trubenieki" un "Piparmētru namiņš", kā arī saldumu ražotni "Abra". Ģimenēm apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīt, apskatīt un nogaršot ražotāju labumus, kā arī piedalīties dažādās radošās aktivitātēs un meistarklasēs.

Sestdien, 5. septembrī, aicinām uz ģimenes dienu Mālkalnu ģimenes saimniecībā "Blūdži", šitaki sēņu audzētavā "Trubenieki" un saimniecībā "Piparmētru namiņš". Apaļajās stundās, plkst. 10, 11, 12, 13 un 14, būs iespēja doties ekskursijās pa saimniecībām. Lauku mājās "Blūdži" Mālkalnu ģimene piedāvās degustēt un iegādāties pašu gatavotu sieru, dārzeņu salātus un konservējumus, kas tapuši, izmantojot tikai dabiskas izejvielas. Šitaki sēņu audzētavā "Trubenieki" interesentiem būs iespēja apskatīt saimniecību, smelties sēņu audzēšanas noslēpumus, degustēt svaigas šitake sēnes un baudīt lielisku sēņu zupu. Saimniecībā "Piparmētru namiņš" ikviens aicināts nogaršot dažādu šķirņu piparmētru tējas un piparmētru gardumus, kā arī uzzināt par mājražošanas procesā iegūtajiem piparmētru pārstrādes produktiem – piparmētru sīrupu, pulveri, sejas toniku un citiem produktiem.

 

Ieejas biļete saimniecībās ar ģimenes karti (ģimene – 2 pieaugušie + bērni). Ģimenes karti būs iespējams iegādāties kādā no saimniecībām pasākuma dienā. Ģimenes kartes maksa ir 25,00 EUR. Iegādājoties vienu ģimenes karti ir iespējams apmeklēt visas trīs saimniecības un piedalīties izlozē. Lai piedalītos izlozē, ir nepieciešams apmeklēt vismaz vienu no saimniecībām, aizpildīt izlozes pieteikumu (atradīsiet ģimenes kartes otrajā pusē) un iesniegt aizpildītu ģimenes karti izlozes kastītē kādā no trīs saimniecībām. Izloze notiks 5. septembra vakarā Z/S "Trubenieki" sociālā tīkla "Facebook" konta tiešraidē, kur 3 veiksmīgākās ģimenes laimēs saimniecību īpaši sarūpēto gardumu grozu. Pieteikšanās - Z/S "Blūdži" pa tālr. 27114820, šitaki  sēņu audzētava "Trubenieki" pa tālr. 26135555 un saimniecība "Piparmētru namiņš" pa tālr. 26394062.

 

Svētdien, 6. septembrī, piedalies ģimenes dienā saldumu ražotnē "Abra". SIA "Positive Foods" ir Latvijas uzņēmums, kas rada veselīgas un garšīgas konfektes no augļiem, ogām un dārzeņiem, enerģijas batoniņus, kā arī dažādus augu pulverus. Tos visus vieno zīmols "Abra". Plkst. 11, 12, 13, 14 un 15 garšīga viesošanās ražotnē, saldumu gatavošanas meistarklase un degustācija. Jebkurš varēs pārliecināties, ka arī saldumi var būt ne vien garšīgi, bet arī veselīgi un uzturvielām bagāti. Meistarklase notiks ar šokolādi, kā arī tiks rādīts un stāstīts, kā uzņēmumā top veselīgā šokolāde. Ieejas maksa – 2,50 EUR/pers. (* 3+ ģimenēm īpaša cena). Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 29412852.


Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

 "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Komentārs par rakstu: Ceļo ar ģimeni Jelgavas un Ozolnieku novadā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!