Pirmdiena, 2. Oktobris, 2023
Skaidris, Ilma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

5. septembrī aicinām piedalīties velobraucienā Balvu novadā

01.09.2020

Aktīvās atpūtas un dabas mīļotājus aicinām piedalīties velobraucienā, kas notiks 2020. gada 5. septembrī 11:00 Balvu novadā un vedīs cauri Balvu, Bērzkalnes, Vīksnas un Kubulu pagastiem, ļaujot nesteidzīgi vērot lauku ainavas un sajust rudens tuvošanos dabā.

Maršruta garums būs aptuveni 35 km un tajā dosimies kopā ar pieredzes bagāto velobraucēju un aktīvā tūrisma gidi  Santu Paegli. Brauciena laikā būs iespēja ne tikai baudīt lauku vidi  un dabu, bet arī dzirdēt interesantus stāstus no velo gides Santas. Maršruta grūtības pakāpe – vidēja, jo pamatā būs jābrauc  pa grants seguma un maziem lauku ceļiem. Neliels maršruta posms vedīs arī pa bijušo dzelzceļa līniju jeb zaļo ceļu Vīksnas pagastā.

Velo brauciena sākums un nobeigums – Balvu pilsētā. Brauciena dalībnieku pulcēšanās no 10:30 līdz 11:00 Dārza ielā 2, Balvos (pie Balvu Valsts ģimnāzijas).

Pasākuma ilgums - aptuveni  5-6 stundas, plānotas vairākas atpūtas pauzes un līdzi jāņem uzkodas enerģijai un pusdienu pauzei, dzeramais ūdens. Ģērbieties ērti un atbilstoši laikapstākļiem. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ķiveres jālieto obligāti, pārējiem – ieteicams.

Pieteikšanās velobraucienam ir obligāta (līdz 3.09.2020.)! Vietu skaits ierobežots, dalība bez maksas. Pieteikumiem (zvanot/sūtot sms, whatsapp ziņas) un papildus informācijai - 29272948 vai turisms@balvi.lv, kā arī rakstot Balvu novada tūrisma informācijas centram  Facebook.com  @BalvuNovadaTic.

Organizē: Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar SIA “Sports S”.

Pasākumā tiks fotografēts un fotogrāfijas var tikt izmantotas Balvu novada tūrisma informatīvajos materiālos drukā un elektroniskā formātā.

 

Dalībniekus aicinām ievērot vispārējos valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības norādījumus saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu un izvērtēt savu veselības stāvokli – paliec mājās, ja esi slims!

 

 

Publicitātes foto - Valters Kaņepe.

Komentārs par rakstu: 5. septembrī aicinām piedalīties velobraucienā Balvu novadā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!