Pirmdiena, 25. Septembris, 2023
Rauls, Rodrigo
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Iepazīsti ar ģimeni industriālo mantojumu Jelgavā

07.09.2020

Iepazīsti Jelgavas industriālā mantojuma tūrisma objektus kopā ar ģimeni. Nāc un piedalies ekskursijās - sestdien, 12. septembrī, Jelgavas Ugunsdzēsības ekspozīcijā un svētdien, 13. septembrī, vēsturisko spēkratu kolekcijā "AnRu motors".

12. septembrī plkst. 15.00 laipni aicinām uz ekskursiju Ugunsdzēsības ekspozīcijā Jelgavā. Ekspozīcijā, kas iekārtota vienā no Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta garāžām, apskatāmi dažādi eksponāti no ugunsdzēsēju darba un ikdienas – no seniem diplomiem līdz pat ugunsdzēsēju automašīnai. Apmeklētājiem būs iespējams redzēt arī agrāk lietotos darba priekšmetus: četrrocīgu rokas sūkni, motorsūkni, cirvjus, ķiveres, gaismekļus, rācijas u.c. Vietu skaits dalībai ir ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. 29190710 (Dobeles iela 16, Jelgava).

 

13. septembrī plkst. 13 un 15 piedalies ekskursijās vēsturisko spēkratu kolekcijā "AnRu motors" Jelgavā. Privātajā kolekcijā būs apskatāmi padomju laika restaurētie spēkrati: dažādas ZAZ, VAZ, GAZ automašīnas. Vecākais auto ir 1961.gada GAZ 21, jaunākais - 1980.gada VAZ 2103. Visas automašīnas ir teicamā vizuālajā un tehniskajā stāvoklī, un tām piešķirts vēsturiskā spēkrata statuss.  Ieeja par ziedojumiem. Vietu skaits dalībai ir ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr.  63005447 (Garozas iela 15a, Jelgava).

 

Industriālais mantojums ir mūsu kultūras mantojuma daļa, kas liecina par industriālo tehnoloģiju attīstību, darba paņēmienu un darba apstākļu izmaiņām, palīdzot plašāk izprast sabiedrības attīstību un vēsturi, kā arī saglabāt liecības par industriālo modernizāciju.

Informācija par tūrisma piedāvājumu Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā pieejama tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv vai zvanot pa tālr. 63005447.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

 "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Komentārs par rakstu: Iepazīsti ar ģimeni industriālo mantojumu Jelgavā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!