Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Izbaudi zelta rudeni Tukuma un Kandavas pusē!

23.10.2020

Šajā nedēļā, kad skolēniem rit rudens brīvlaiks, aicinām doties uz Kandavas pusi, lai apskatītu zelta rudeni Abavas ielejā, gan dodoties pārgājienā, gan arī izskrienot Stirnu buka trasi mazliet citādākā veidā. Piedāvājot dažādas aktivitātes, pie sevis ciemos ģimenes aicina arī Jaunmoku pils. Iesakām apmeklēt arī citas Tukuma puses dabas takas, lai baudītu zelta rudens noskaņas un pavadītu laiku brīvā dabā!

Pasākumi, ko apmeklēt kopā

Piektdien un svētdien, 23.un 25.oktobrī no pulksten 13.00 līdz 16.00 Jaunmoku pils aicina doties kopīgos piedzīvojumos un aktīvi līdzdarboties MAMMASDABAS ekspedīcijā ģimenēm, savā nodabā izstaigāt pili un Meža muzeju, kā arī izspēlēt orientēšanās spēli pilī un parkā. Piedāvājumā arī radošā darbnīca ar iespēja izgatavot savu grāmatzīmi un garda maltīte ģimenes restorānā. Tas viss, veicot iepriekšēju rezervāciju. Ieeja pasākumā ar muzeja biļeti. Orientēšanās spēle - 1 EUR personai. Dalību lūgums pieteikt pa tālruni 26187442. Adrese: Jaunmoku pils, Tumes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas www.facebook.com/JaunmokuPils

 

Doties pārgājienā “Zelta rudens Abavas senlejā” sestdien, 14.oktobrī no pulksten 8.30 aicina Zaļie pārgājieni. Pasākums ir cikla Kurzemes ceļš 8.pārgājiens. Tas sāksies Kandavā pie autobusa pieturas un noslēgsies Sabilē. Tā garums aptuveni 30 km. Ceļā būs iespēja apskatīt Štempeļmuižu, Kandavas mācītājmuižu, Kalnamuižu, Čāpuļu un Buses pilskalnus, Abavas Velnalu un Velnakmeni, kā arī daudz ko citu. Dalības maksa 5 EUR. Pieteikšanās, aizpildot informāciju mājas lapā: http://zalie-pargajieni.mozello.lv/pieteikties. Vairāk informācijas pa tālruni 28639532, http://zalie-pargajieni.mozello.lv/kurzemes-cels/zelta-rudens-abavas-ieleja/.

Šajā nedēļas nogalē Kandavā gan sestdien, gan svētdien - 24. un 25.oktobrī būs iespēja izskriet nenotikušo Stirnu buka sacensību trasi. Trase būs marķēta, un abas dienas būs iespēja izbaudīt rudenīgo Kandavu. Distances garums aptuveni 21 km ar iespēju atgriezties starta zonā pēc 8 km tiem, kam trase ir par garu. Starts un finišs Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadionā, Daigones ielā 14, Kandavā. Vairāk informācijas www.facebook.com/stirnubuks.lv

 

Zelta rudens piedzīvojums Tukuma pusē ar ķeksīšiem

Iepazīsti Tukuma pusi ar ķeksīšsarakstu palīdzību! Kamēr rudens vēl tepat vien ir, jāķer tas aiz astes un jādodas dabā baudīt krāšņās dabas spēles vai palutināt garšas kārpiņas, vai apgūt kādu jaunu nodarbi kādā no radošajām darbnīcām. Dodies piedzīvojumā kopā ar draugiem vai ģimeni, ievēro piesardzību un dalies ar saviem piedzīvojumiem un iespaidiem sociālajos tīklos ar mirkļabirku #VisitTukums.

Kas tad ir ķeksīssaraksts? Tas ir konkrētai apkārtnei izveidots sarakstiņš ar objektiem, kurus iesakām apmeklēt, lai gūtu labāko iespaidu un smukākās atmiņas par Tukuma pusē pavadīto laiku. Lai ceļojums būtu interesantāks, esam pievienojuši arī tā saucamos “mazos darbiņus” jeb izveidojuši ķeksīšsarakstus, ko izdarīt, pamēģināt, pārbaudīt vai notestēt ceļojuma laikā Tukumā un tā apkārtnē – Abavas senlejas, Jaunpils, Engures, Džūkstes, Irlavas un Dzirciema pusē. Izvēlies savu mazo galamērķi un dodies ceļā!

Ķeksīšsarakstus vari lejuplādēt šeit: http://visittukums.lv/lv/Celvezi-un-kartes/Citi-izdevumi

Savukārt vairāk informācijas par zelta rudens baudīšanas iespējām vari skatīt šeit: http://www.visittukums.lv/lv/Aktualitates/Rudens-pastaigas-daba-Tukuma-puse

Apmeklējot apskates objektus un pasākumus, aicinām būt atbildīgiem par savu un apkārtējo veselību, ievērojot valstī izsludinātos noteikumus un fiziskās distancēšanās pasākumus!

Smukus iespaidus zelta rudenī Tukuma pusē!

 

Informāciju sagatavoja:

Agnese Atte, Tukuma TIC

T. 28311557, www.visittukums.lv

Komentārs par rakstu: Izbaudi zelta rudeni Tukuma un Kandavas pusē!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!