Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicinām šodien uz 10.Kurzemes tūrisma konferenci

01.04.2010

Kurzemes Tūrisma asociācija sadarbībā ar LR Ekonomikas Ministriju, Tūrisma attīstības valsts aģentūru un Kurzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru š.g. 1. aprīlī, Liepājā rīko 10. Kurzemes  tūrisma konferenci.

2010. gada 1. aprīlī Kurzemes Tūrisma asociācija (KTA) rīko 10.Kurzemes tūrisma konferenci, kuras galvenie mērķi ir veicināt sadarbību tūrisma jomā starp valsts iestādēm, pašvaldībām un Kurzemes tūrisma uzņēmējiem, kā arī novērtēt tūrisma attīstību Kurzemē 2009. gadā un informēt sabiedrību par jaunumiem 2010.gadā. Konferences notiks viesnīcā Viesnīca „Europa City Amrita“, Liepājā, Rīgas ielā 7/9.
Pirms konferences, plkst. 9.00 notiks ikgadējā biedru kopsapulce, kurā galvenie jautājumi būs KTA līdzšinējās darbības pārskata un revidenta ziņojuma apstiprināšana. Kopsapulcē aicināti piedalīties visi KTA biedri.
Konference sāksies plkst. 9.30 un tās pirmajā daļā aicināti piedalīties LR Ekonomikas ministrijas un Tūrisma Attīstības Valsts Aģentūras, kā arī Kurzemes tūrisma asociācijas pārstāvji, kuri informēs konferences dalībniekus par aktualitātēm tūrismā Latvijā un Kurzemē. Kurzemes plānošanas reģiona Eiropa savienības struktūrfondu informācijas centra pārstāve informēs klātesošos par iespējām piesaistīt Eiropas naudas un paplašināt uzņēmuma pakalpojumu klāstu.
Konferences otrajā daļā plānota dažādu vietējo un ārzemju speciālistu un profesionāļu analīze par Kurzemes tūrisma produktu veiksmīgu virzību ārvalstu tirgos. Konferences dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar pirmajiem rezultātiem zinātniskajam pētījumam, kuru veica BA " Turība" sadarbībā ar Kuldīgas tūrisma attīstības centru un Kolonna Hotels ķēdi Latvijā par Kurzemes kā tūrisma galamērķa atpazīstamību Baltijas valstīs.
Ar pieredzi tūrisma uzņēmējdarbībā dalīsies Nīderlandes uzņēmējs – Piet de Vries, kā arī Latvijas tūrisma uzņēmēji: Steen Lorentz, kluba Fontaine Palace un viesnīcu īpašnieks, Daniel Jahn, viesu nama „Kukšu muiža” saimnieks, kā arī Kurzemes bišu dravas saimnieks Jānis Vainovskis.
Šogad konferences programma sagatavota tā, lai dotu praktiskus padomus un palīdzētu risināt jautājumus par veiksmīgu tūrisma biznesa attīstību un tūrisma produktu virzību ārvalstu tirgos.
Konferencē aicināti piedalīties visu Kurzemes tūrisma uzņēmumu, valsts, pašvaldību un masu mediju pārstāvji, tūrisma informācijas centru darbinieki, kā arī jebkuri citi interesenti.

 

Sīkāka informācija:
Jana Bergmane
izpilddirektore
Kurzemes Tūrisma Asociācija
Tālr.: 633 22259; 29874000

Komentārs par rakstu: Aicinām šodien uz 10.Kurzemes tūrisma konferenci

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!