Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kalnciema kvartālā norisināsies pasākums "Internacionālā virtuve"

17.04.2010

Šodien 17.aprīlī no plkst.11 līdz plkst.16 Kalnciema ielas koka māju rekonstruētajā kvartālā notiks tirdziņš, kurā varēs iepazīties ar Vīriešu dienai sarūpēto dažādu tautu virtuvi, informē pasākuma rīkotāji.

Iepriekšējais tirdziņš ar tādu pašu nosaukumu "Internacionālā virtuve" pieredzēja lielu atsaucību - kopumā šo pasākumu apmeklēja vairāk nekā 5000 cilvēku.

Pasākumā varēs baudīt Francijas, Meksikas, Indijas, Sardīnijas un Turcijas, kā arī Spānijas, Ukrainas un Uzbekistānas pavāru veikumu.

Tāpat būs iespēja satikties ar Mārtiņu Rītiņu un viņa komandu, kas pārstāvēs ASV un gatavos veselīgus burgerus no jēra, liellopa un cūkgaļas. Vīna baudītājus iepriecinās īpaši šim tirdziņam no Itālijas vestie vīni.

Ap plkst.12 apmeklētājus ar dziesmām un jauku atmosfēru priecēs Kārlis Kazāks.

Kalnciema ielā būs iespējams iegādāties arī ekskluzīvus retro pilsētas divriteņus un aksesuārus, kas ievesti no Holandes. Varēs tikties ar meistariem, kas palīdzēs riteni pārveidot - pārkrāsot, uzlikt jaunas riepas, piemeklēt groziņu vai zvaniņu.

Dizaineru andelē varēs sastapt "INCH", "an&angel", Natāliju Jansoni, Sandu Kaņepu un "UnaVita". Tirdziņā būs arī karuselis mazajiem apmeklētājiem un radošā darbnīca.

Tāpat tirdziņā būs sastopami Latvijas ražotāji un amatnieki ar lauku labumiem un amatnieku veikumiem no visiem Latvijas novadiem.

Komentārs par rakstu: Kalnciema kvartālā norisināsies pasākums "Internacionālā virtuve"

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!