Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

"Reval" viesnīcas Baltijā un Krievijā pārvaldīs "Rezidor Hotel Group"

20.04.2010

Viesnīcu uzņēmums "Rezidor Hotel Group" turpmāk pārvaldīs desmit "Reval" viesnīcas Baltijā un Krievijā, šodien preses konferencē informēja "Linstow" izpilddirektors Pērs Mortensens.

Tā rezultātā "Reval Hotel" mainīs zīmolu uz "Radisson blu" vai "Park inn" atkarībā no viesnīcas, bet "Linstow" paliks viesnīcu īpašnieks, sacīja Mortensens, piebilstot, ka "Reval" īpašnieks "Linstow" noslēdzis ilgtermiņa pārvaldīšanas līgumu, jo vēlas pievērsties pamatdarbībai kā nekustamā īpašuma investors.

"Rezidor Hotel Group" un "Linstow" līgums stāsies spēkā šī gada 1.jūnijā, un tas attiecas uz trīs viesnīcām Rīgā, divām - Tallinā, divām - Viļņā un pa vienai viesnīcai Kauņā, Klaipēdā un Sanktpēterburgā. Sešas viesnīcas (tostarp ''Reval Hotel Latvija", "Reval Hotel Elizabete'' un ''Reval Hotel Rīdzene'') tiks pievienotas "Radisson Blu" tīklam un četras - "Park Inn" tīklam.

"Rezidor Hotel Group" arī plāno atvērt jaunu reģionālo pārraudzības biroju Rīgā.

"Rezidor Hotel Group" prezidents un izpilddirektors Kurts Riters atzina, ka visi 1200 "Reval Hotels" viesnīcu darbinieki saglabās pašreizējās darba vietas, un nebūs nekādu izmaiņu viņu darba noteikumos, pabalstos vai iekšējās darba attiecībās. Riters pauda, ka arī viesnīcu klienti varēs izmantot līdzšinējās cenu politikas priekšrocības, korporatīvajiem klientiem saglabāsies līgumcena, bet "Reval First Client" biedriem būs iespēja izmantot vispārējās priekšrocības, pievienojoties "Rezidor" lojalitātes programmai "Goldpointplus".

Riters apliecināja, ka "Rezidor Hotel Group" redz izaugsmes iespējas Baltijas tūrisma jomā. "Baltijas valstu zemes daudziem Ziemeļeiropā un citur pasaulē ir vēl neatklāts tūrisma galamērķis ar ļoti skaistu dabu. Esam pārliecināti, ka kopīgiem spēkiem ar Baltijas tūrisma organizācijām izdosies panākt augšupeju tūrisma nozarē," norādīja Riters.

Mortensens norādīja, ka "Linstow" un "Rezidor Hotel Group" noslēgtais līgums ir abpusēji izdevīgs un garantē tālāku "Reval Hotels" viesnīcu ienākumu palielināšanos gan Baltijas valstīs, gan Krievijā, ko veicinās daudz efektīvāks viesnīcu mārketings.

"Rezidor Hotel Group" ir viesmīlības kompānija, kas pārvalda aptuveni 396 viesnīcas visā pasaulē ar 83 100 istabu kopējo skaitu 42 valstīs. "Rezidor Hotel Group" galvenais birojs atrodas Briselē.

"Reval Hotels" ir viesnīcu tīkls Baltijas valstīs un pārvalda desmit pilna servisa augstākās klases viesnīcas, astoņas no tām - lielākajās Baltijas valstu pilsētās: trīs viesnīcas atrodas Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, trīs - Latvijas galvaspilsētā Rīgā, divas - Lietuvas galvaspilsētā Viļņā un viena - Kauņā. "Reval Hotel Sonya" ir pirmā viesnīca, kuru "Reval Hotel Group" atvērusi Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā.

"Reval Hotels" pieder norvēģu nekustamo īpašumu investīciju kompānijai "Linstow", kuras īpašnieks ir kruīza kuģu kompānijas "Royal Caribbean Cruise Lines" līdzīpašnieks AS "Awilhelmsen".
 

Komentārs par rakstu: "Reval" viesnīcas Baltijā un Krievijā pārvaldīs "Rezidor Hotel Group"

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!