Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jūrmalā jau otro gadu šovasar pulcēsies ievērojams skaits motobraucēju

27.04.2010

Šovasar jau otro vasaru pēc kārtas Jūrmalā pulcēsies ievērojams skaits motociklistu, kuri šajā vasarā piedalīsies pasākumā "1st Baltic Bike Days".

Kā šodien žurnālistiem stāstīja biedrības "Baltic Bike Days" valdes priekšsēdētājs un organizācijas "HOG Riga Chapter Latvia" direktors Egils Valeinis, pagājušajā gadā Jūrmalā norisinājās 18.gadskārtējais starptautiskais Eiropas "Harley Owner Group" (HOG) pasākums, kurā piedalījās "Harley-Davidson" motocikli un to īpašnieki, kā arī HOG kluba biedri, taču šovasar pasākumā tiks aicināti piedalīties jebkuru ražotāju un modeļu motociklu īpašnieki, HOG biedri, kā arī jebkurš cits interesents.

"Pagājušā gadā vasarā notikušais pasākums bija izdevies un trīs dienas pagāja kā vienā elpas vilcienā, tādēļ radās doma turpināt šādu pasākuma rīkošanu, šoreiz gan orientējoties vairāk uz pašmāju braucējiem. Lai varētu organizēt vērienīgu motobraucēju paskumu, tika nodibināta biedrība "Baltic Bike Days", kas turpmāk cer rīkot vērienīgu motobraucēju saietu Baltijas valstīs ar nemainīgu norises vietu - Jūrmalu," sacīja Valeinis.

Pirmais starptautiskais "Baltic Bike Days" rīkotais pasākums Jūrmalā notiks no 11.jūnija līdz 13.jūnijam Dzintaru koncertzālē. Pasākums tiek veidots, ievērojot labākās HOG pasākumu tradīcijas, bet atšķirībā no pagājušā gada pasākuma šoreiz piedalīties būs aicināti jebkuru marku un modeļu motociklu īpašnieks jeb motobraucēji no Baltijas valstīm un Eiropas. Pasākumā tiks aicināti ierasties čoperi un baiki, kruīzeri un kvadracikli, enduro un motorolleri.

Pasākuma rīkotāji būs parūpējušies, lai laiks trīs dienās tiktu pavadīts interesanti, jo būs gan spēles, šovi, parādes brauciens, atrakcijas un koncerti. "1st Baltic Bike Days" programmā iekļauts demonstrācijas brauciens pa Jomas ielu un pludmali, moto šovi un motobraucēju sacensības, parādes brauciens 12.jūnijā, motopiederumu un rezerves daļu izstāde un tirdzniecība, jaunāko motociklu apskate, vizināšanās ar "Harley Davidson" motocikliem, Amerikas auto izstāde, pasākumi bērniem, kā arī arī alus dzeršanas sacensības un citas aktivitātes.

Pirmajos divos vakaros Dzintaru koncertzālē notiks koncerti, kuros uzstāsies Latvijas mūzikas grupas. Koncertos aicinātas piedalīties grupas "Leģions", "Dzelzs vilks", "Opus pro", "Laime pilnīga", Igo Fomins un Pits Andersons.

Jūrmalas mērs Raimonds Munkevics ("Jūrmala - mūsu mājas") atklāja, ka Jūrmala ar prieku atbalsts šādus pasākumus, jo ir svarīgi dažādot pilsētas piedāvāto pasākumu programmu, mainot izveidojušos stereotipu par to, ka Jūrmalā notiek tikai konkurss "Jaunais vilnis".

Munkevics pauda cerību, ka biedrības "Baltic Bike Days" rīkotais motobraucēju pasākums kļūs par tradīciju, kļūstot par pastāvīgu pasākumu Jūrmalā.

Pasākuma organizatori plāno, ka šovasar Jūrmalā varētu pulcēties ap 4000 motobraucēju no dažādām valstīm. Informāciju par "1st Baltic Bike Days" pasākumu un iespēju jau iepriekš iegādāties biļetes tiek izplatīta gan ar motoklubu, gan ar "HOG Riga Chapter Latvia" palīdzību. Plānots, ka pasākuma norises dienā uz vietas pirkta biļete abām dienām maksās 20 latus. Pasākuma rīkotāji aicina motobraucējus izbaudīt vasaru un Jūrmalu, piedaloties "1st Baltic Bike Days" aktivitātēs, arī tādēļ, ka motociklistiem par iebraukšanu Jūrmalā nav jāmaksā iebraukšanas maksa.
 

Komentārs par rakstu: Jūrmalā jau otro gadu šovasar pulcēsies ievērojams skaits motobraucēju

agent007
28.04.2010 07:47:22
Biļete maksās 20 Ls motobraucējiem abām dienām, taču, ja kāds interesents bez moča grib apmeklēt koncertu šā pasākuma ietvaros, tad tā maksās tikai 7 Ls, tā kā padomāts arī par tiem, kam mocīša
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!