Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

"Hotel Bergs": Līdz ar "Tallink Hotel Riga" ienākšanu tirgū uzlabojas centra rajons kopumā

02.05.2010

Viesnīcas "Tallink Hotel Riga" ienākšana tirgū vērtējama pozitīvi, jo, skatoties no nekustamā īpašuma viedokļa, uzlabojas Marijas un Elizabetes ielu krustojuma rajons kopumā, intervijā atzina viesnīcas "Hotel Bergs" valdes loceklis Aleksis Karlsons.

"Tallink Hotel Riga" ir četru zvaigžņu viesnīca Rīgā, Elizabetes ielā 24, kas atklāta šī gada aprīlī. Savukārt pieczvaigžņu viesnīca "Hotel Bergs" atrodas Elizabetes ielā 83/85 un ir daļa no eklektisma stilā būvētā ēku kompleksa "Berga Bazārs". Viesnīca darbojas kopš 2003.gada jūlija sākuma.

Taču Karlsons apliecina, ka "Hotel Bergs" pozīcijas īpaši neapdraud jaunās "Tallink Hotel Rīga" ienākšana tirgū un arī "Reval" ķēdes pārtapšana par "Radisson Blu", kas varētu stiprināt arī šī jau tā populārā zīmola pozīcijas tirgū.

"Ne "Tallink Hotel Riga", ne arī "Reval" vai "Radisson" nav mūsu tiešie konkurenti, jo "Hotel Bergs" ir neliela, "boutique" tipa viesnīca, kas piedāvā atšķirīgu produktu jeb pakalpojumu un apkalpošanu. Mēs piedāvājam ko vairāk par standarta četru vai piecu zvaigžņu viesnīcas piedāvājumu," sacīja Karlsons.

Tanī pat laikā, viņš neizslēdz iespēju, ka, atveroties kādai jaunai viesnīcai, arī kādiem no "Hotel Bergs" klientiem tas varētu būt aicinoši izmēģināt citu servisu un, iespējams, tādējādi izdarīt secinājumu nākamajām viesošanās reizēm Rīgā.

Karlsons arī atzīst, ka vienlaikus arī jāapzinās "Hotel Bergs" kapacitāte - "ar 38 apartamentiem neesam konkurēt spējīgi apstiprināt lielus korporatīvus pieprasījumus kā iepriekš minētās viesnīcas," atzina uzņēmējs.

Par saviem tiešajiem konkurentiem "Hotel Bergs" uzskata šādas Rīgas viesnīcas - "Grand Palace", "Neiburgs Hotel" un "Dome Hotel".

Iepriekš Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) izpilddirektore Santa Graikste "Nozare.lv" atzina, ka šī gada martā labākos rezultātus uzrādījušās Rīgas četru un piecu zvaigžņu viesnīcu segments, kur atsevišķu mītņu noslogojums, salīdzinot ar 2009.gada martu, bija par 25% augstāks.

Asociācijas pārstāve to skaidro ar cenu samazinājumu, kas padarījušas augstākā segmenta viesnīcas daudz pieejamākas. Tas savukārt negatīvi ietekmējot divu un trīs zvaigžņu viesnīcas, atzīst Graikste.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Hotel Bergs" reģistrēta 2003.gadā un tās 100% daļu pieder Nikolajam Justam Karlsonam. 2008.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1,67 miljoni latu un tas strādāja ar 88 100 latu zaudējumiem. 2007.gadā SIA "Hotel Bergs" apgrozīja 1,82 miljonus latu un nopelnīja 350 000 latu.

2008.gada maijā viesnīca "Hotel Bergs" uzņemta nelielo luksusa viesnīcu tīklā "Small Luxury Hotels of the World". 2009.gada jūlijā atvērta atjaunotā Rūmenes muiža Kandavas novada Rūmenē, kas ir "Hotel Bergs" lauku rezidence.
 

Komentārs par rakstu: "Hotel Bergs": Līdz ar "Tallink Hotel Riga" ienākšanu tirgū uzlabojas centra rajons kopumā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!