Pirmdiena, 25. Septembris, 2023
Rauls, Rodrigo
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rīgā notiks netradicionālo velosipēdu parāde

04.05.2010

šodien 4.maijā Rīgas ielās notiks netradicionālo velosipēdu parāde, kurā aicināti piedalīties velosipēdu darbnīcu dalībnieki ar saviem darinātajiem velosipēdiem, kā arī visi draugi un atbalstītāji, informēja apvienības "Apokalipses jātnieki" pārstāvis Mikus Mezītis.

Andrejsalā četras dienas norisinājās apvienības "Apokalipses jātnieki" organizēta netradicionālo velosipēdu darināšanas darbnīca, kurā piedalījās ap 20 dalībnieku, kuru vidū bija mākslinieki, dizaineri un velo entuziasti.

Katrs darbnīcas dalībnieks ir sava unikālā riteņa dizaina autors, kurš uz vecu velosipēdu bāzes radījis savu ideālo velosipēdu.

Velosipēdu darināšanas darbnīcu noslēguma parāde Rīgas ielās būs redzama ap plkst.14

Apvienība "Apokalipses jātnieki" Andrejsalā darbojas jau piekto gadu un darina oriģinālus divriteņus no vecu velosipēdu detaļām un metāla atgriezumiem. Radītajiem velosipēdiem ir neparasts izskats, katrs no tiem iedzīvina kādu radošu ideju, propagandējot oriģinalitāti, eksperimentu un māksliniecisku pieeju, tai pat laikā saglabājot funkcionalitāti un ekoloģiskas pārvietošanās principus.
 

Komentārs par rakstu: Rīgā notiks netradicionālo velosipēdu parāde

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!