Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

«Nordea Rīgas maratons» apmeklē Jelgavu

05.05.2010

4.maijā arī Jelgava pievienojās ne tikai Rīgai, bet citām Latvijas pilsētām, kurā pirmo reizi notika «Nordea Rīgas maratona» organizētāju treniņš un skrējiens, lai mudinātu jelgavniekus vēl aktīvāk pievērsties skriešanai un startēt kādā «Nordea» distancē 23.maijā.

Piebilstams, ka pēc «Nordea Rīgas maratona» rīkotāju statistikas jelgavnieki dalībnieku skaita ziņā ir otrie aiz rīdziniekiem, proti, no Jelgavas kādā no četrām piedāvātajām distancēm ir pieteikušies ap simts skrējēju, bet no Rīgas vairāk nekā pusotrs tūkstotis.
Tiesa, uz vingrošanu, skrējienu un citām «Nordea Rīgas maratona» sagatavotajām aktivitātēm ieradās diezgan mazs skaits jelgavnieku, turklāt lielākā daļa no tiem bija stafešu skrējienu dalībnieki, kuri gatavojās saviem etapiem. Iespējams, tas bija slikto laika apstākļu dēļ, ar ko neapmierināti bija arī Hercoga Jēkaba laukumā sanākušie dalībnieki.
«Nordea Rīgas maratona» pārstāvji ikvienu interesentu sestdienās aicina uz treniņiem Mežaparkā Rīgā, lai palīdzētu dalībniekiem sagatavoties skrējienam, tāpat tie šopavasar apmeklē vairākas Latvijas pilsētas, lai arī to iedzīvotājus mudinātu nodarboties ar šo veselīgo sporta veidu.

Komentārs par rakstu: «Nordea Rīgas maratons» apmeklē Jelgavu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!