Ceturtdiena, 28. Septembris, 2023
Sergejs, Svetlana, Lana
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sākas ūdens transporta sezona

05.05.2010

Ar «Pavasara kausu» airēšanā 1.maijā pulksten 12 Lielupē sāksies ūdens atpūtas un kuģošanas sezona. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šajā vasarā varēs izīrēt katamarānus un laivas, tāpat savus ūdens transportlīdzekļus atstāt piestātnē.

Kā informē «Jelgavas jahtklubs» valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Jakovļevs, piestātnē iepretim Jelgavas pilij iespējams laivas gan izīrēt, gan arī atstāt. «Mums ir 40 vietas dažādu izmēru braucamrīkiem. Piestātnes labajā pusē varēs atstāt jahtas, bet kreisajā - laivas, katamarānus un citus tiem līdzīgos ūdens braucamrīkus,» norāda A.Jakovļevs. Maksa par sava transportlīdzekļa atstāšanu ir atkarīga no tā izmēriem, tādēļ vienu summu nosaukt esot grūti, taču vidējā maksa par mēnesi ir no 10 līdz 20 latiem. «Klientu ērtībām piestātne ir apgaismota un apsargāta, ierīkotas divas tualetes un bezmaksas autostāvvieta, » teic A.Jakovļevs.
Viņš atgādina, ka arī šajā sezonā jelgavniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja izīrēt gan ūdens motociklus, laivas un katamarānus. Taujāts par šī gada prognozēm, jahtkluba vadītājs norāda, ka, visticamāk, cilvēki gribēs atpūsties arī šajā vasarā. «Pagājušajā gadā mēs domājām, ka cilvēku interese par ūdens atpūtu būs kritusies krīzes dēļ, taču nē. Domājams, ka arī šajā sezonā mums ies tīri labi,» skaidro A. Jakovļevs.
«Jelgavas jahtklubs» šajā vasarā plāno organizēt vairākus pasākumus. Plānots, ka sezona ar vērienīgu regati sāksies 23.maijā. Lielupē iecerēti arī vairāki citi pasākumi.
Arī motelis «Akva» piedāvā pakalpojumus tiem, kas atpūšas uz ūdens. Jau rakstījām, ka Lielupes krastā tiks atjaunota laivu un jahtu piestātne, piedāvājot vairākus ūdenstūristiem aktuālus pakalpojumus. «Akva» piedāvās ne tikai laivu piestātni un apsardzi, bet pēc ūdens atpūtas klientiem būs iespēja izmantot saunu un dušu, kā arī paēst uz terases ar skatu uz savu laivu un Lielupi. Vajadzības gadījumā klientiem būs iespēja izmatot arī naktsmītnes gan motelī, gan arī tam pieguļošajā kempingā. Motelis piedāvā arī ūdens velosipēdus izīrēšanai.
 

Komentārs par rakstu: Sākas ūdens transporta sezona

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!