Ceturtdiena, 28. Septembris, 2023
Sergejs, Svetlana, Lana
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jūrmala Baltijas valstīs prezentē savu tūrisma piedāvājumu

07.05.2010

Lai piesaistītu vairāk kaimiņvalstu tūristu, Jūrmalas pašvaldība Baltijas valstīs prezentē savu tūrisma piedāvājumu, informēja Jūrmalas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Jūrmalas pilsētas dome, īstenojot tūrisma attīstības stratēģiju, veic dažādas mārketinga aktivitātes, lai pilsētai piesaistītu arvien vairāk ārzemju tūristu un tādējādi veicinātu Jūrmalas saimniecisko uzplaukumu un atpazīstamību gan tuvākajās kaimiņvalstīs, gan tālākos reģionos.

Šonedēļ Jūrmala uzņem Lietuvas pierobežu pilsētu preses pārstāvjus no Paņevežas un Šauļiem. Viesi tika uzaicināti ar mērķi veidot publikācijas šo pilsētu medijos un iepazīstināt kaimiņvalsts iedzīvotājus ar aktualitātēm un jaunumiem mūsu kūrortpilsētā.

Jūrmalas pilsētas domes pārstāvis nedēļas nogalē viesosies Igaunijā, lai piedalītos Eiropas dienām veltītajā pasākumā Tallinas centrālajā parkā un kopā ar Latvijas vēstniecības Igaunijā pārstāvjiem prezentētu Latviju un Jūrmalu. Tā būšot lieliska iespēja Igaunijas iedzīvotājiem sniegt informāciju par Jūrmalu igauņu valodā.

Vienlaicīgi Lietuvas galvaspilsētā Viļņā vienā no lielākajiem iepirkšanās centriem "Panorama" nedēļas nogalē par godu Eiropas dienām kopā ar Baltijas valstu kūrortpilsētām tiks prezentēta arī Jūrmala ar brošūrām lietuviešu un krievu valodā.

Šī ir tikai daļa no Jūrmalas pilsētas pašvaldības paredzētajām tūrisma mārketinga aktivitātēm kaimiņvalstīs. Šogad tiks organizētas preses pārstāvju un tūrisma profesionāļu vizītes, kā arī veiktas aktivitātes Lietuvā un Igaunijā, lai līdzšinējie pilsētas viesi un potenciālie atbraucēji nezaudētu interesi un izvēlētos Jūrmalu par galamērķi savai atpūtai.
 

Komentārs par rakstu: Jūrmala Baltijas valstīs prezentē savu tūrisma piedāvājumu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!