Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jūrmalā filmēs Krievijas televīzijas raidījumu

07.05.2010

Jūrmalā nākamnedēļ viesosies Krievijas televīzijas 1.kanāla raidījuma "Hoču Znatj s Mihailom Širvindtom" filmēšanas grupa, kas veidos sižetu par Latvijas pazīstamāko kūrortpilsētu, informēja Jūrmalas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.


Foto: Jūrmala

Viesu uzņemšanu un iepazīstināšanu ar pilsētas tūrisma piedāvājumu Jūrmalas pilsētas dome organizē sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru.

Raidījums tiek rādīts 26 minūtes plkst.14.20 katru dienu. Tā ir populārzinātniska programma, kas stāsta par parastām lietām citās valstīs, par pārsteigumiem un cilvēkiem. Skatītāji uzdod jautājumus un raidījuma veidotāji atbild.

Jūrmalā viesi filmēs Jūrmalas pilsētas centru un tās unikālo koka arhitektūru, tostarp Dzintaru koncertzāli. Tiks veidoti sižeti par "dzintara terapiju", ko piedāvā kūrortviesnīca "Hotel Jūrmala Spa".

Raidījums ir izzinošs, tāpēc stāstīs arī par latviešu zivju gardumiem un citiem nacionālajiem ēdieniem, kas tiks pagatavoti viesnīcā "Pegasa Pils". Kūrorta rehabilitācijas centrā "Jaunķemeri" filmēšanas grupa tiks iepazīstināta ar Ķemeru kūrorta vēsturi un tradīcijām. Tur tiks filmēta Ķemeru nacionālā parka administrācijas ēka "Meža māja", kas ir kultūrvēsturisks piemineklis un kurā tapušas vairākas mākslas filmas par Šerloku Holmsu un doktoru Vatsonu ainas. Filmēšanas programmu paredzēts noslēgt mākslas galerijā "Inner light", kas piedāvā meditatīvās mākslas terapiju.

Raidījums ir skatītāju iecienīts, tam ir liela un daudzveidīga auditorija. Sižetu iekļaušana Krievijas televīzijas 1.kanālā Jūrmalai varētu piesaistīt daudzu potenciālo viesu interesi.

Krievija ir liels un Jūrmalai ļoti nozīmīgs tūrisma tirgus, jo vislielākais ārvalstu atpūtnieku skaits Jūrmalā ir tieši no turienes - 2009.gadā 20% no visiem Jūrmalas viesiem bija no Krievijas.
 

Komentārs par rakstu: Jūrmalā filmēs Krievijas televīzijas raidījumu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!