Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspilī pārdēvē akvaparku un peldbaseinu

07.05.2010

Ventspilī jauni nosaukumi piešķirti akvaparkam un peldbaseinam. Akvaparks "Ventspils" pārdēvēts par Pludmales akvaparku, bet Ventspils peldbaseins nosaukts par Ūdens piedzīvojumu parku, informēja SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils"" mārketinga menedžere Juta Liepiņa.

Līdz ar Ventspils peldbaseina jaunā korpusa atvēršanu aktuāls kļuva jautājums par šīs peldbaseina daļas nosaukumu, kuru efektīvi varētu izmantot, reklamējot jauno piedāvājumu, un kurš apzīmētu visu pieejamo ūdens atpūtas pakalpojumu klāstu. Martā par jauno peldbaseina nosaukumu tika veikta iedzīvotāju aptauja Ventspils portālā. Domu apmaiņu rezultātā tika izskatīta iespēja mainīt arī esošā akvaparka "Ventspils" nosaukumu, piešķirot tam kādu personiskāku apzīmējumu un tādējādi novēršot pārpratumus saistībā ar divu akvaparku darbību Ventspilī.

Ventspils pilsētas attīstības komisijā tika lemts jautājums par Ventspils ūdens izklaides objektu nosaukumiem. Izskatot iedzīvotāju ierosinājumus un aktīvi diskutējot, tika pieņemts lēmums turpmāk Ventspils peldbaseinu nosaukt par Ūdens piedzīvojumu parku, bet akvaparku "Ventspils" par Pludmales akvaparku.

Nosaukums "Ūdens piedzīvojumu parks" ietver to pakalpojumu kopumu, ko piedāvā ūdens atrakcijas, spa komplekss un baseini. Savukārt nosaukumā "Pludmales akvaparks" ir iekļauts objekta atrašanās vietas apzīmējums - pludmale.

Jaunajiem objektu nosaukumiem tiks pielāgoti arī logotipi, izkārtnes, interneta mājaslapu adreses, kā arī pārstrādāti citi informatīvie un reklāmas materiāli.
 

Komentārs par rakstu: Ventspilī pārdēvē akvaparku un peldbaseinu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!