Pirmdiena, 25. Septembris, 2023
Rauls, Rodrigo
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vestards Šimkus: Fantastiski, ka Latvija radīs pasaulei lidojuma sajūtu!

07.05.2010

Pasaulslavenais latviešu pianists Vestards Šimkus, Latvijas paviljona vēstnieks EXPO 2010 izstādē Šanhajā, uzsver, ka Latvijas vārds vienmēr liek ļoti iemirdzēties gan acīm, gan smaidam. Vestards norāda, ka ārzemnieki ļoti bieži ir sajūsmināti par latviešu panākumiem daudzās jomās, bet ir skaidri saskatāma problēma - bieži vien starptautiskajā kontekstā nemaz neizskan, ka kāda izcila sasnieguma autors ir tieši latvietis un ka Latvija kaut kādā mērā ir iemesls, kādēļ cilvēks kādu darbu dara tik labi.

Vestards Šimkus ir pārliecināts, ka Latvijas paviljons EXPO izstādē ir lieliska iespēja koncentrēti parādīt, ka mēs esam fantastiski spējīga tauta! Pianista viedoklis ir viennozīmīgs - katram, kas izstādē piedalīsies, ir svarīgi Latvijas paviljona apmeklētājos radīt lidojuma sajūtu. Cilvēks vienmēr ir sapņojis lidot un pārvarēt gravitāciju, un jebkas, kas rada lidojuma ilūziju, dara cilvēku laimīgu. Tas ir fantastiski, ka mums tas ir izdevies.

Vienmēr ir labi, ka kāds uzzina, ka tu dari kaut ko labu. Tas, ka Latvija piedalās EXPO, ir pats labākais, ko mēs varam atpazīstamības ziņā pasaules mērogā darīt.

Intervija ar Vestardu Šimkus un visa informācija par Latvijas dalību EXPO 2010 atrodama oficiālajā blogā http://www.latvijaexpo2010.lv/

Papildu informācija:

Ansis Egle

Aerodium mārketinga direktors

ansis@aerodium.lv

Mob. tālr.: +37129237202
 

Komentārs par rakstu: Vestards Šimkus: Fantastiski, ka Latvija radīs pasaulei lidojuma sajūtu!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!