Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rīgas Tūrisma attīstības birojs un Tūrisma attīstības valsts aģentūra sadarbosies tūrisma veicināšanā

12.05.2010

Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) parakstījis līgumu ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru (TAVA) par sadarbību tūrisma veicināšanas jomā. Līgums paredz virkni sadarbības virzienu, kas paver plašas iespējas Rīgas un Latvijas tūrisma piedāvājuma veidošanā un popularizēšanā ārvalstīs.

"Rīgas kā Baltijas valstu centrālās galvaspilsētas potenciāls ir veicināt tūrisma izaugsmi gan Latvijas mērogā, gan plašāk - Baltijas valstu un Ziemeļvalstu reģionā. Sadarbību ar TAVA galvenokārt redzam produktu attīstīšanas un mārketinga aktivitāšu koordinācijas līmenī. Mēs ceram, ka TAVA finansējums mārketinga aktivitātēm un mērķtiecīgām kampaņām būs pietiekams, lai valsts un pašvaldības ieguldījums tūrisma veicināšanā būtu līdzvērtīgs," saka Vita Jermoloviča, RTAB valdes locekle.

TAVA direktors Armands Slokenbergs, komentējot parakstīto sadarbības līgumu, norāda, ka sadarbība RTAB un TAVA starpā ir būtiska gan Rīgas un Latvijas kā tūrisma galamērķu popularizēšanā, gan resursu plānošanas ziņā. ""LIVE RĪGA" un jaunais Latvijas tūrisma tēls "Best Enjoyed Slowly" ir atšķirīgas tūrisma attīstības koncepcijas, kas uzrunā dažādus tūrisma pakalpojumu pircējus" skaidro A. Slokenbergs, "tāpēc ir svarīgi, lai Latvija un Rīga nekļūtu par konkurējošiem, bet gan viens otru papildinošiem tūrisma galamērķiem. Uzskatu, ka TAVA un RTAB parakstītais līgums ir nopietns solis pretī sadarbībai un ļaus abām organizācijām efektīvāk plānot un realizēt mārketinga aktivitātes mērķtirgos." A. Slokenbergs arī norāda, ka ciešāka sadarbībība starp TAVA un RTAB ļaus veiksmīgāk izmantot abu organizāciju pieredzi tūrisma attīstības veidošanā, kā arī veicinās radošākas un efektīvākas tūristu piesaistes formas.

RTAB un TAVA tūrisma veicināšanas līguma ietvaros paredzēti šādi sadarbības virzieni:

• mārketinga komunikācija ārējos tirgos;

• tūrisma produktu izstrāde;

• koordinācija dalībai starptautiskajās tūrisma izstādēs;

• plašsaziņas pārstāvju vizīšu organizēšana un apkalpošana;

• informatīvo materiālu izstrāde un izplatīšana;

• sadarbība projekta "Rīga - Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2014" ietvaros.

RTAB un TAVA noslēgtais sadarbības līgums neparedz jebkāda veida finanšu saistības nevienai no pusēm.

PAR RĪGAS TŪRISMA ATTĪSTĪBAS BIROJU (RTAB)

2009.gada 28.oktobrī LR Uzņēmumu reģistrā reģistrēts nodibinājums "Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs" (RTAB). Tā dibinātāji ir Rīgas dome, aviosabiedrība "airBaltic", Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) un Latvijas Tūrisma Aģentu asociācija (ALTA). RTAB nodarbojas ar tūrisma veicināšanu un Rīgas tūrisma iespēju popularizēšanu ārvalstīs.

RTAB dibinātāju balsu sadalījumā 70% pieder Rīgas domei, bet pārējiem dibinātājiem aviosabiedrībai "airBaltic", LVRA un ALTA - katram 10%. RTAB kā savas darbības un LIVE RĪGA zīmola vadmotīvu izvirzījis principu "Labi rīdziniekam - labi tūristam."

Papildu informācija:

Sigita Lapsiņa,

RTAB sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

sigita.lapsina@liveriga.lv

GSM:+ 371 28442636

www.liveriga.com
 

Komentārs par rakstu: Rīgas Tūrisma attīstības birojs un Tūrisma attīstības valsts aģentūra sadarbosies tūrisma veicināšanā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!