Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspils tūrisma mājas lapa būs pieejama arī lietuviešu valodā

13.05.2010

Piektdien, 14. maijā, uzsākot jauno tūrisma sezonu, būs pieejama Ventspils tūrisma mājas lapas www.tourism.ventspils.lv versija lietuviešu valodā, ko sagatavojis Tūrisma informācijas centrs. Lietuviešu valodā mājas lapā būs pieejama visa stacionārā informācija un pasākumu plāns katram mēnesim. Pašlaik tūrisma lapa ir pieejama latviešu, krievu, angļu un vācu valodās.

Lietuva Ventspilij ir īpaši nozīmīgs tūrisma tirgus. Kā liecina statistikas dati, 2009. gadā visvairāk no visiem Ventspilī nakšņojušajiem ārvalstu tūristiem bija tieši no Lietuvas (63,34 % jeb 24440 viesi). Neskatoties uz to, ka salīdzinājumā ar 2008. gadu kopējais tūristu skaits Ventspilī 2009. gadā ir samazinājies, lietuviešu īpatsvars tūristu vidū ir saglabājies nemainīgs. Šis rādītājs apliecina, ka lietuviešu interese par atpūtas iespējām Ventspilī ir noturīga. Īpaši lietuvieši iecienījuši atpūtu Zilā karoga pludmalē, Pludmales Akvaparkā, Piedzīvojumu parkā, bet ziemā slēpošanas kalnā „Lemberga hūte”. Šopavasar viņi paguvuši novērtēt Ūdens piedzīvojumu parka labumus – slīdkalniņus, burbuļvannas un pirtis. Kā liecina Vidzemes augstskolas studentu veiktais pētījums, lietuvieši kļuvuši par aktīviem Ventspils reklamētājiem un labprāt iesaka Ventspili kā ceļojuma galamērķi saviem draugiem un paziņām.

Lai informētu Lietuvas iedzīvotājus par jaunumiem Ventspils tūrisma piedāvājumā, katru gadu Ventspils tūrisma informācijas centrs piedalās tūrisma izstādē Viļņā „Vivattur”, kas notiek pirms aktīvās tūrisma sezonas sākuma. Izstādes apmeklētājiem tiek piedāvāti Tūrisma informācijas centra izdotie materiāli - Ventspils brošūra, Bērnu un jauniešu buklets, Pastaigu karte un tūrisma avīze. Dalība izstādēs ir pierādījusi, ka Lietuvas iedzīvotāji jau atpazīst Ventspili kā interesantu un attīstītu tūrisma galamērķi un vēlas to apmeklēt atkārtoti.

Informācija par Ventspili lietuviešu valodā ir pieejama arī portālos www.travelnews.lt, www.delfi.lt, www.ru.delfi.lt, un veiksmīga sadarbība ir izveidojusies ar Lietuvas laikrakstu „Lietuvas Rytas”, kurā jau vairākas tūrisma sezonas pēc kārtas tiek ievietota Ventspils Tūrisma avīze.
 

Komentārs par rakstu: Ventspils tūrisma mājas lapa būs pieejama arī lietuviešu valodā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!