Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ierakstīsim Ventspils vārdu Ginesa rekordu grāmatā!

27.05.2010

Cienījamie ventspilnieki un pilsētas viesi!
Ventspils pilsētas rota viennozīmīgi ir ziedi. Šogad Ventspilij svin nozīmīgu jubileju – 720 gadus, līdz ar to šovasar par godu jubilejai Ventspils pilsētas pašvaldība laika posmā no 22. līdz 24.jūlijam Ventspilī, Ostas ielas promenādē plāno izveidot vismaz 1500 metru garu un 1 m platu nepārtrauktu garāko puķu paklāju pasaulē, tādējādi mēģinot uzstādīt Ginesa pasaules rekordu.
 

Ventspili veidojam mēs visi kopā. Tā kā šis ziedu paklājs būs dāvana mūsu pilsētai, aicinu ikvienu lielu un mazu ventspilnieku un pilsētas viesi piedalīties rekorda veidošanā un palīdzēt Ventspilij šogad uzziedēt vēl krāšņāk! Piedalīties rekorda uzstādīšanā būs iespējams, gan audzējot rekordam nepieciešamās puķes (jebkuras vasaras puķes, vēlams, samtenes, leduspuķes vai alisītes, ar auga augstumu 15 – 20 cm, puķu podiņa augstums – 10 cm, diametrs – 10 cm), gan arī kā brīvprātīgajam, rekorda sasniegšanas pasākuma laikā palīdzot izkārtot puķu podiņus Ostas ielas promenādē. Tiem, kas nebūs paši izaudzējuši puķes, pasākuma laikā būs iespējas tās iegādāties ievietošanai ziedu paklājā, tādējādi pieliekot savu roku paklāja veidošanā.
Izveidotais puķu paklājs būs apskatāms līdz pat 27.jūlijam, pēc tam puķes tiks izstādītas pie skolām un bērnudārziem, kā arī īpašā, pilsētas jubilejai par godu veidotā lielā puķu dobē.
1.jūnijā plkst. 15:00 pie Prāmju termināļa rīkosim pasākuma ģenerālmēģinājumu. Aicinām piedalīties ģenerālmēģinājumā, piesakoties par brīvprātīgajiem! Pieteikties iespējams, zvanot uz Ventspils Tūrisma informācijas centru pa tālruni 636 22263, kā arī sūtot e-pastus uz tourism@ventspils.lv.
Aicinu ikvienu ventspilnieku, kā arī iestādes, uzņēmumus un sabiedriskas organizācijas, kas darbojas Ventspilī, piedalīties puķu paklāja veidošanā!
Ierakstīsim Ventspils vārdu Ginesa rekordu grāmatā!

Patiesā cieņā,
Aivars Lembergs
Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs
 

Komentārs par rakstu: Ierakstīsim Ventspils vārdu Ginesa rekordu grāmatā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!