Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Lejastiezumi” aicina uz vasaras atpūtu un piedzīvojumiem ikviena gaumei un iespējām

02.06.2010

Tikko darbu ir atsācis atpūtas un konferenču centrs „Lejastiezumi” pie Usmas ezera. Jaunajā vasaras sezonā „Lejastiezumu” pakalpojumu cenas ir kļuvušas demokrātiskākas un pieejamākas.


Foto: Lejastiezumi

„Pamazām atdzīvojas iedzīvotāju, uzņēmumu un organizāciju interese pēc atpūtas, prezentāciju un sportošanas pasākumiem, kas iepriekšējā gadā piedzīvoja lejupslīdi, un tiek veiktas pirmās rezervācijas,” saka Raitis Nešpors, „LASCO Invesment” vadītājs, „Lejastiezumu” apsaimniekotājs.

Kā rāda sākotnējā interese, tad par atpūtas iespējām uz vietas Latvijā ir sākuši interesēties tie iedzīvotāji, kuri citkārt izvēlējās atpūtu ārpus valsts. To noteic gan maksātspējas izmaiņas, gan atpūtas vietu lielā pretimnākšana. Arī dažādu pasākumu nodrošināšanas un apkalpošanas jomā ir vērojams intereses pieaugums. Pēc ievērojamas optimizācijas pērn, uzņēmumi sākuši aizdomāties par darbinieku labsajūtas celšanu un komandas saliedēšanu, tā kā aizvadītais gads ir nesis daudz negatīvu emociju uzņēmumu darbinieku ikdienā, ietekmējot pašu uzņēmumu darbu. Pateicoties lielākai pakalpojumu pieejamībai, pamazām atgriežas arī kādreizējie klienti. Interesentu un atpūtnieku vidū ir gan azartiski makšķernieki, gan jaunie pāri, gan lieli apceļotāji un orientieristi, gan tie, kas pilsētas spriedzes nogurdināti, smeļas jaunus dzīves spēkus. Lai arī pamatā „Lejastiezumu” pakalpojumu izmantotāji ir Latvijas iedzīvotāji, tomēr šeit mēdz iegriezties arī mūsu kaimiņi no Lietuvas, kā arī Zviedrijas, Vācijas u.c.


„Lejastiezumi” ir atvērti vasaras baudītājiem
Baltijas valstīs viens no lielākajiem konferenču un atpūtas centrs „Lejastiezumi" ir izvietots tālu prom no civilizācijas steigas un putekļiem, stalto Kurzemes mežu ieskauts, gleznainajā Usmas ezera krastā (Kuldīgas novads., Rendas pagasts). Kompleksā atrodas 8 ēkas ar kopējo gultasvietu skaitu 153, kempings ar 3000 telšu vietām un treileru pieslēgumvietām. Konferenču vai izbraukumu prezentāciju vajadzībām ir pieejamas telpas ar ietilpību līdz pat 100 vietām. „Lejaztiezumu” teritorijā ir divi dīķi, asfaltēti ceļi, automašīnu stāvvieta un diennakts apsardze. Atpūtai „Lejastiezumos” ir pieejamas saunas, laivas, baseins, grili, ugunskuri, savukārt sportam - peldvietas un sporta laukumi (tenisam, basketbolam, futbolam, volejbolam). Papildu informācija par „Lejastiezumiem” internetā ir pieejama www.lejastiezumi.lvLejastiezumu pārvaldnieks LASCO Investment
SIA “LASCO Investment” ir akciju sabiedrības „Latvijas kuģniecība” (LK) meitas sabiedrība, kas nodrošina LK piederošo nekustamo īpašumu pārvaldi un apsaimniekošanu saskaņā ar nekustamo īpašumu attīstības stratēģijā noteiktiem mērķiem: maksimāls ienesīgums no ieguldījumiem, maksimāla pievienotā vērtība un iespējami izdevīga ieguldījumu pārdošana, stabilizējoties situācijai nekustamo īpašumu tirgū. Papildu informācija ir pieejama www.lascoinvestment.lv
 

Papildu informācija:
Raitis Nešpors
SIA “LASCO Investment”
valdes priekšsēdētājs
+(371) 67020150
raitis.nespors@lscgroup.lv

Komentārs par rakstu: „Lejastiezumi” aicina uz vasaras atpūtu un piedzīvojumiem ikviena gaumei un iespējām

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!