Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspils „Pludmales akvaparks” gatavs uzsākt sezonu

03.06.2010

Piektdien, 4.jūnijā, savu devīto darba sezonu atsāks viens no Ventspils populārākajiem aktīvās atpūtas objektiem „Pludmales akvaparks”. Sezonas laikā, kas ilgs no jūnija līdz augustam, akvaparks būs atvērts katru dienu no plkst. 10:00 līdz 21:00.


Foto: VentspilsTIC

Aktīvai atpūtai „Pludmales akvaparks” piedāvās 3 dažādus baseinus, kuros ūdens temperatūra būs ap + 24° C. Savā vietā būs arī 8 un 10 m augstie torņi ar dažādiem slīdkalniņiem – standarta, ģimenes, „turbo", nobraucieniem ar piepūšamajiem riņķiem un slīdkalniņu, kas var sniegt brīvā kritiena izjūtas. Mazuļus priecēs īpaši viņiem piemērotas atrakcijas – „astoņkājis”, „laiva”, „varde” un „sēne”. Būs pieejamas arī burbuļvannas, kurās ūdens temperatūra sasniedz +35°C, un saunas. Tāpat šogad Akvaparkā „Ventspils” varēs apmeklēt iepriekšējos gados lielu popularitāti guvušo izklaides pasākumu „Kite party 2010” un citus atpūtas pasākumus.
„Pludmales akvaparka” dienas kartes cena šosezon būs no 4,00 līdz 7,00 Ls, bet pusotras stundas ieejas kartes cena būs sākot no Ls 1,50 pensionāriem/invalīdiem līdz Ls 4 pieaugušajiem. Izvērstāks „Pludmales akvaparka” pakalpojumu cenrādis pieejams mājas lapā www.pludmalesakvaparks.lv. Pēc apmeklētāju lūguma šogad par akvaparka pakalpojumiem varēs norēķināties arī ar elektroniskajām maksājuma kartēm.
„Pludmales akvaparks” atrodas Ventspils Zilā karoga pludmales tuvumā, Medņu ielā 19, tālrunis: 26429684, e-pasts akvaparks@ocventspils.lv
 

Komentārs par rakstu: Ventspils „Pludmales akvaparks” gatavs uzsākt sezonu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!