Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

LASCO Investment „Rīgas līča” teritoriju iznomā Nemo kempingam

07.06.2010

Nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldīšanas uzņēmums SIA „LASCO Investment” informē, ka kādreizējās sanatorijas „Rīgas līcis” teritorija Jūrmalā ir iznomāta Nemo kempinga ((www.nemo.lv) ierīkošanai. „Rīgas līča” teritorija atrodas tikai dažu desmitu metru attālumā no jūras kāpu zonā slaveno Jūrmalas priežu ieskauta.

„Nemo kempings, kā šīs vasaras teritorijas nomnieks, tika piesaistīts, ņemot vērā Nemo piedzīvojumu akvaparka devumu atpūtnieku apkalpošanā Jūrmalā. Parka atrašanās pilsētā jau ilgstoši rada ievērojamu apmeklētāju plūsmu. Kā rāda līdzšinējā pieredze, Nemo akvaparka apmeklētāji vienlaikus izvēlas nakšņošanu un saules baudīšanu garākā laika posmā, tādējādi nodrošinot gan Jūrmalai, gan uzņēmējiem papildu ienākumus. Vienlaikus kempingu, kā centrālo dzīvošanas vietu, izvēlas tūristi, lai apvienotu Rīgas un Jūrmalas apkārtnes apmeklējumu ar peldēm jūrā,” saka Raitis Nešpors, „LASCO Invesment” vadītājs.
Par LASCO Investment
SIA “LASCO Investment” ir akciju sabiedrības „Latvijas kuģniecība” (LK) meitas sabiedrība, kas nodrošina LK piederošo nekustamo īpašumu pārvaldi un apsaimniekošanu saskaņā ar nekustamo īpašumu attīstības stratēģijā noteiktiem mērķiem: maksimāls ienesīgums no ieguldījumiem, maksimāla pievienotā vērtība un iespējami izdevīga ieguldījumu pārdošana, stabilizējoties situācijai nekustamo īpašumu tirgū. Papildu informācija ir pieejama www.lascoinvestment.lv


Papildu informācija:
Raitis Nešpors
SIA “LASCO Investment”
valdes priekšsēdētājs
+(371) 67020150
raitis.nespors@lscgroup.lv
 

Komentārs par rakstu: LASCO Investment „Rīgas līča” teritoriju iznomā Nemo kempingam

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!