Otrdiena, 21. Maijs, 2024
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

"Aerodium": Latvijas paviljons ir viens no desmit labākajiem "Expo"

08.06.2010

Latvijas paviljons ir viens no TOP10 paviljoniem Šanhajā notiekošajā vispasaules izstādē "World Expo 2010", šorīt intervijā telekompānijas LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja "Aerodium" valdes priekšsēdētājs Ivars Beitāns.

Lūgts komentēt, kā Ķīnā vērtē Latvijā sākušos skandālu paviljona lietā, Beitāns norādīja, ka ķīniešiem tas nav interesanti. Viņus interesē paviljons un tagad vēja tuneli var izmantot arī apmeklētāji.

"Tas ir viens no TOP10 paviljoniem šajā "Expo"," akcentēja uzņēmējs.

Laikraksts "Dienas Bizness" raksta, ka Latvijas paviljons ir populārs.

Visi grib fotografēties ar Latvijas "Expo" paviljona "Jurijiem Gagariniem", Šanhajas izstādē redzēto laikrakstam aprakstīja igauņu apmeklētāji. "Jūsu paviljons ir ļoti interesants ar lielisku, modernu arhitektūru, un aeronauti tiešām iespaidīgi. Visi apmeklētāji grib fotografēties ar Latvijas "Jurijiem Gagariniem"," saka Tīna Joegeda, kura bija klāt arī paviljona atklāšanas laikā.

Viņa norādīja, ka neesot gan īpaši saprotams Latvijas paviljona koncepts un tas, ko Latvija savā paviljonā ir vēlējusies pateikt, bet citādi iespaids esot vislabākais, lai arī "latviešu vēja mašīnas" lidojumos pagaidām pārsvarā piedalās tikai profesionālie aeronauti košos kostīmos.

Igauņi, kuru paviljons atrodas blakus Latvijai, pauž samērā lielu neizpratni par to, kāpēc Latvijā par Šanhajā uzstādīto vēja tuneli izskan tik daudz kritikas. Gan Latvijas, gan Igaunijas paviljons ir izmaksājis aptuveni vienādu summu - igauņiem tas bijis par 150 000 latu dārgāks, bet nākamiem tuvākajiem šīs izstādes kaimiņiem somiem paviljons ir desmit reizes dārgāks.

Ja Latvijas paviljons izmaksājis 2,55 miljonus latu, igauņi iztērējuši 2,7 miljonus latu, bet somi - 27 miljonus latu, liecina "Expo" materiāli.
 

Komentārs par rakstu: "Aerodium": Latvijas paviljons ir viens no desmit labākajiem "Expo"

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!