Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Apceļo Dižo Kurzemi!

14.06.2010

Kurzemes tūrisma asociācija šogad jau trešo gadu organizē akciju „Apceļo Kurzemi”. Akcijas galvenais mērķis ir popularizēt un pievērst uzmanību „dižākajiem” tūrisma objektiem un produktiem Kurzemē.

Akcija „Apceļo Kurzemi” dod iespēju iepazīstināt ceļotājus ar savu piedāvājumu 18 tūrisma objektiem no Kurzemes reģiona – gan baznīcām un muzejiem, gan aktīvā un dabas tūrisma piedāvājumiem.

Liepājas puse šajā akcijā ir pārstāvēta ar patiesi unikālām vērtībām: dalībnieki varēs apskatīt lielākās mehāniskās ērģeles pasaulē S.Trīsvienības katedrālē, vienīgo tūristiem atvērto militārā ieslodzījuma vietu Eiropā – Karostas cietumu – un Pāvilostu, kas lepojas ar vairākām unikālām vērtībām: vienīgā pilsēta, kurā visi ceļi ved uz jūru, te apskatāms Kurzemes piekrastē lielākais jūrakmens, un dabas liegums Pāvilostas pelēkā kāpa, kas ir platākā pelēkā kāpa Latvijā.

Piedaloties akcijā, saņemot dalībnieka kartes Kurzemes tūrisma informācijas centros Kuldīgā, Liepājā, Saldū, Talsos, Tukumā un Ventspilī, savācot noteikto skaitu zīmogu katrā norādītajā objektā, ikviens var piedalīties izlozē par projekta atbalstītāju piešķirtajām balvām, ko šī gada nogalē, pasākumā „Lielais Jēkabs”, saņems aktīvākie no akcijas dalībniekiem.

Akcijas galvenais atbalstītājs ir prāmju kompānija „Scandlines”, kas akcijas uzvarētājam dāvās braucienu ar prāmi no Ventspils uz Nīneshamnu un atpakaļ divvietīgā kajītē, ar auto, kā arī nakšņošanu divvietīgā numurā kādā no Zviedrijas viesnīcām. Šogad plašu dāvanu klāstu veiksmīgākajiem akcijas dalībniekiem sarūpējuši Kurzemes reģiona tūrisma uzņēmēji.

Akcijas norises laiks ir no 15.jūnija līdz 30.septembrim.

Aizpildītās anketas lūdzam nodot Kurzemes tūrisma informācijas centros Talsos, Ventspilī, Tukumā, Kuldīgā, Saldū un Liepājā.


Informāciju sagatavoja:
Jana Bergmane
Kurzemes Tūrisma asociācija
jana@kuldiga.lv
 

Komentārs par rakstu: Apceļo Dižo Kurzemi!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!