Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas ielās arvien vairāk tūristu no eksotiskām valstīm

14.06.2010

Apmeklētāju skaits Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā (LRTIB) pirmajos piecos mēnešos saglabājies iepriekšējā gada līmenī. Ārzemju tūristu skaits ir samazinājies par 3%, taču, iestājoties siltākam laikam, domājams, ka Liepājas viesu skaits no citām valstīm pieaugs. Salīdzinot ar 2009.gadu, mazliet pieaudzis ceļotāju skaits no Vācijas, kas daudzu gadu garumā nemainīgi ir bijis lielākais Liepājas viesu segments. Vairāk kā uz pusi pieaudzis tūristu skaits no Lietuvas, un gandrīz trīs reizes palielinājies ceļotāju skaits no Krievijas, savukārt poļi LRTIB iegriežas mazliet retāk kā pirms gada. Šogad Liepājas ielās biežāk sastopami tūristi gan no Japānas, Ķīnas, Taizemes un Korejas, gan arī no Jaunzēlandes, Marokas un Argentīnas.

Šogad maijā LRTIB apkalpoti 1196 apmeklētāji, no tiem 444 jeb 37% liepājnieku, 260 jeb 22% viesu no Latvijas un 492 jeb 41% ārzemju tūristu. Maijā Liepāju visvairāk apmeklējuši vācieši, lietuvieši, poļi, krievi, somi un franči.

Pa telefonu apkalpoti 96 interesenti, bet e-pastā informācija par pilsētu un apkārtni sniegta 27 potenciālajiem viesiem.

Visbiežāk Liepājas viesi interesējas par skaistākajām vietām, ko pilsētā un apkārtnē apskatīt. Tāpat tiek meklēti interneta pieejas punkti un valūtas maiņas iespējas. Mazāk interesējas par nakšņošanas iespējām.
 

Komentārs par rakstu: Liepājas ielās arvien vairāk tūristu no eksotiskām valstīm

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!