Otrdiena, 21. Maijs, 2024
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ķekavas TIC ekskursijas maršruts medijiem

14.06.2010

Garākā cepeškrāsns Baltijas valstīs...
Vienīgā kupolveidīgām baznīcām Latvijā ...
Vissenākā Baltu apmetne un tirdzniecības vieta ...
Napaleona lode ...
 

Tie ir tikai daži iemesli, kamdēļ ir vērts ierasties Ķekavas novadā – tikai 20 minūšu braucienā no Latvijas galvaspilsētas.


Galvenais ekskursijas mērķis ir atpazīstamība un sadarbība mērķauditorija - mediju pārstāvji, pašvaldības pārstāvji.
Maršruts tika sastādīts tādā veidā, lai varētu parādīt ne tikai vēsturiskās un interesantās vietas, bet arī ražotnes,, Melno kafiju”(Ķekava) ,,Mario”(Baloži) Sadarbībā ar Ķekavas muzeju ekskursiju vadīja Aija Grīnvalde.

Maršruta sākumā varēja apskatīt Ķekavas kafijas ražotni ,, Melnā kafija”, kura ir vienīgā Latvijā. Tika parādīta kafijas tapšanas stadijas, sākot no zaļās pupiņas līdz pat smaržojošam iepakojumam.
Tad apmeklēta Katlakalna baznīca- vienīgā kupolveida baznīca Latvijā, kā arī atrasta Napoleona laiku atstātā lode, kura ir iemūrēta Ķekavas evaņģēliski luteriskā baznīcā.
Interesanti bija vērot bišu saimes dzīvi stropā pie Bišu Jāņa, nogaršot medu un ieģērbties bitenieka spectērpā. Kā arī nodegustēt Baložu konditorejas ceha ,,Mario” gardos cepumus un barankas.
Tika stāstīts par Ķekavas novada vēsturi Ķekavas novadpētniecības muzejā un Ķekavas TIC ,savukārt, iepazīstināja ar līdzšinējo darbību un mērķiem tūrisma jomā.
Ar runu uzstājās Ķekavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Krūmiņš, Ķekavas kultūras aģentūras direktors E.Štāls, TIC vadītāja K.Saveļjeva.

Tel.-27017333 www.kekavasnovads.lv


 

Komentārs par rakstu: Ķekavas TIC ekskursijas maršruts medijiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!