Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Viesnīca “Radi un Draugi” šogad uzņēmusi jau vairāk nekā 5300 viesus

15.06.2010

Viesnīcā “Radi un Draugi” šā gada maijā apmetušies gandrīz 2600 viesu, un tās noslogojums sasniedzis 70%, kas ir labākais rādītājs pēdējā pusgada laikā. Turklāt šogad viesnīcas viesu skaits maijā, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, palielinājies par vairāk nekā 10%. Kopumā šā gada pirmajos piecos mēnešos viesnīcā “Radi un Draugi” apmetušies vairāk nekā 5300 viesu, savukārt vidējais viesnīcas noslogojums šogad sasniedzis 30% apmēru.

“Lai arī šā gada pirmajos mēnešos viesnīcā apmetušies ievērojami mazāk viesu nekā citus gadus, tomēr jau maijā bija manāms straujš klientu skaita pieaugums, sasniedzot pat labākus rādītājus nekā šajā mēnesī pērn. Turklāt līdz ar tūrisma sezonas sākšanos palielinājies gan tūristu grupu, gan individuālo ceļotāju skaits, kas izvēlas apmesties mūsu viesnīcā,” norāda viesnīcas “Radi un Draugi” valdes loceklis Māris Slokenbergs.

Visbiežāk viesnīcas “Radi un Draugi” apartamentus un citus pakalpojumus izmanto viesi no Vācijas, Anglijas, ASV, Norvēģijas un Krievijas. Savukārt līderu pozīcijas apmeklēto viesu skaita ziņā jau kuro mēnesi pēc kārtas saglabā Vācija. Viesnīcu kā savas naktsmītnes Rīgā visbiežāk izmanto viesi, kas šeit ieradušies biznesa darījumu un ceļošanas nolūkos. Tāpat liela daļa viesnīcas “Radi un Draugi” viesu Rīgā ieradušies, lai baudītu atpūtu un dažādas izklaides iespējas.

“Optimistiskākajā gadījumā paredzam, ka vidējais viesnīcas noslogojums šogad varētu sasniegt 45% apmērus. Taču viss atkarīgs no tā, kāda būs rudens un ziemas sezona. Savukārt vasaras sezona solās būt laba, jo jau šobrīd esam veikuši vairākus simtus rezervāciju, kā arī ik dienu saņemam daudzus jaunus rezervāciju pieteikumus,” stāsta M. Slokenbergs.

Viesnīca “Radi un Draugi” šajā pavasarī atzīmēja 15 gadu jubileju. Šo gadu laikā viesnīca ne tikai apkalpojusi vairāk nekā 350 tūkstošus klientu, galvenokārt no tādām valstīm kā Lielbritānija, Vācija, Zviedrija, Somija un Norvēģija, bet arī piedzīvojusi vairākas būtiskas pārmaiņas. Turklāt tuvākajā nākotnē plānots pārtapt par četru zvaigžņu viesnīcu, papildinot tās piedāvājumu ar vairākiem jauniem pakalpojumiem.

Viesnīca ne tikai kļuvusi par vienu no populārākajām Rīgas naktsmītnēm, bet arī devusi lielu ieguldījumu un aktīvi piedalījusies vairāku labdarības projektu īstenošanā. 15 gadu laikā kopš viesnīcas darbības uzsākšanas, “Radi un Draugi” savu atbalstu aptuveni 2 miljonu latu apmērā snieguši vairākiem projektiem, iestādēm un organizācijām, katru gadu ziedojumos novirzot aptuveni 200 tūkstošus latu.

Papildus informācijai:
Krista Grasberga
Deep White projektu direktore
M: 26315151

Komentārs par rakstu: Viesnīca “Radi un Draugi” šogad uzņēmusi jau vairāk nekā 5300 viesus

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!