Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Dalībai Ginesa rekorda uzstādīšanā pietiekušies jau 546 brīvprātīgie

21.06.2010

Šobrīd dalību Ginesa rekorda uzstādīšanas mēģinājumā Ventspilī, kur Ostas ielas promenādē tiks veidots pasaulē garākais puķu paklājs, apstiprinājuši jau 546 brīvprātīgie. Pieteikšanās turpināsies vēl līdz 9.jūlijam.

Ir liels prieks par ventspilnieku atsaucību un interesi. Kā liecina Tūrisma informācijas centra datu bāze - vakances darbam kādā no 30 komandām palikušas pavisam maz. Kā iepriekš informējām, komandu uzdevums būs veidot 1500m garu puķu paklāja posmu.

Šobrīd īpaši tiek gaidīti brīvprātīgie darbam paklāja veidošanas sagatavošanas darbiem 23.jūlijā, kas prasīs fizisku spēku un izturību. Brīvprātīgo uzdevums būs no mašīnām izcelt ap 5150 puķu kastes ar apmēram 80 000 podiņiem. Darbā plānots iesaistīt 80 cilvēku, kas tiks sadalīti grupās pa 20 un darbosies maiņās. Grupas visas dienas garumā viena otru nomainīs ik pēc divām stundām.

Paklāja veidošanu iespējams atbalstīt ar pašu izaudzētām vasaras puķēm podiņos. Ar izaudzētajiem podiņiem rekorda uzstādīšanas dienā jādodas uz Ostas ielas krastmalu, jāreģistrējas, un tie jāievieto norādītajā vietā. Tiem, kuri paši puķes nebūs izaudzējuši, rekorda uzstādīšanas dienā būs iespējams iegādāties puķu podiņus speciālā tirdziņā pie skulptūras „Puķu mārītes”.
 

Komentārs par rakstu: Dalībai Ginesa rekorda uzstādīšanā pietiekušies jau 546 brīvprātīgie

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!