Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Notiks atkārtots Ginesa rekorda ģenerālmēģinājums

28.06.2010

Ceturtdien, 1. jūlijā, plkst. 11.00, Ventspilī, Ostas ielas promenādē norisināsies Ginesa rekorda uzstādīšanas – garākā zieda paklāja pasaulē veidošanas atkārtots ģenerālmēģinājums.

Atšķirībā no iepriekšējā ģenerālmēģinājuma, kurš norisinājās 1. jūnijā un kurā tika izmēģināta mehāniska puķu podu kārtošana paklājā ar laika hronometrāžu, atkārtotajā ģenerālmēģinājumā no atbilstošā izmēra podiem un ziediem, veidojot identisku ziedu rakstu kā Ginesa rekorda paklājā, kurš tiks „austs” pavisam drīz – 24.jūlijā, tiks salikts 20 m garš un 1m plats ziedu paklājs. Mēģinājuma laikā būs iespēja darboties arī brīvprātīgo grupu vadītājiem, kuri būs galvenie atbildīgie katrā no paklāja posmiem, lai ziedu raksts tiktu izveidots tieši tāds, kā iecerēts.

Ģenerālmēģinājumā tiks imitēta arī informatīvā punkta darbība, kurā būs iespējams visiem brīvprātīgiem dalībniekiem reģistrēties, saņemt dalībnieku sertifikātus, kā arī iegūt visu nepieciešamo informāciju par pasākumu. Informatīvajā punktā varēs saņemt arī informāciju par apskates objektiem Ventspilī un tās apkārtnē, kuru noteikti izmantos mūsu pilsētas viesi.

Laukumā pie ziedu skulptūras „Mārītes” notiks arī imitēta ziedu puķu podu tirdzniecība. Puķu podus Ginesa rekorda uzstādīšanas laikā varēs iegādāties ikviens dalībnieks un pēc tam ievietot paklājā, tādējādi kļūstot par Ginesa rekorda uzstādīšanas dalībnieku. Katrs nopirktais puķu pods pagarinās paklāju par jau noteiktajiem 1500m, līdz ar to īstais paklāja garums noskaidrosies tikai 24. jūlija vakarā. Arī visi tie dalībnieki, kuri būs iegādājušies puķu podus uz vietas vai ieradīsies ar pašaudzētiem ziediem, saņems sertifikātu, kurš apliecinās dalību šajā pasākumā.

Kā jau iepriekš ziņots, par godu Ventspils pilsētas 720. jubilejai 23. un 24. jūlijā Ostas ielas promenādē iecerēts izveidots 1500 m garu un 1 m platu ziedu paklāju, tajā izmantojot turpat 80 tūkstošus podiņos augošu puķu. Izveidotais puķu paklājs būs apskatāms līdz pat 27. jūlijam, pēc tam puķes tiks izstādītas pie skolām un bērnudārziem, kā arī īpašā, pilsētas jubilejai par godu veidotā lielā puķu dobē.
 

Komentārs par rakstu: Notiks atkārtots Ginesa rekorda ģenerālmēģinājums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!