Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājā ierodas arvien vairāk tūristu

05.07.2010

Šī gada jūnijā Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā apkalpoti 1545 apmeklētāji, kas ir par 33% vairāk kā pagājušā gada šajā pašā periodā. Ārzemju tūristu skaits pieaudzis par 24%. No kopējā apmeklētāju skaita 25% ir liepājnieki, 18% viesu no Latvijas un 57% ārzemju tūristu.
Jūnijā Liepāju visvairāk apmeklējuši tūristi no Vācijas (230, -3%), Lietuvas (200, +115%), ASV (119, +890%), Krievijas (39, +200%), Polijas (30, -9%), Francijas (30, +76%). Norādītie procenti ir salīdzinājumā ar 2009.gada jūniju.
 

Droši var apgalvot, ka Liepāja tūristus piesaista gan ar savu skaisto pludmali, gan ar unikālo apskates vietu Karostu. Liela nozīme tūristu skaita pieaugumā ir arī dažādajiem starptautiska mēroga pasākumiem, kas notiek gan pilsētā, gan tās apkārtnē – uz šiem pasākumiem ierodas ne tikai dalībnieki no dažādām valstīm, bet nereti arī viņu draugi un atbalstītāji. Jāatzīmē, ka starptautiskā mēroga pasākumi ir lielisks Liepājas kā tūrisma galamērķa popularizēšanas līdzeklis. Par to liecina pašu tūristu izteikumi – kāda viešņa no Portugāles sarunā ar tūrisma biroja darbiniekiem izteicās, ka viņa nebija iedomājusies, ka Liepāja varētu būt vieta, uz kurieni doties atpūsties, taču pēc šī brauciena noteikti atgriezīšoties Liepājā, un ne vairs kā pasākuma dalībniece, bet jau kopā ar draugiem, lai pavadītu šeit brīvdienas.

Komentārs par rakstu: Liepājā ierodas arvien vairāk tūristu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!