Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

No 19. līdz 24. jūlijam — Saulkrasti Jazz 2010

09.07.2010

No 19. līdz 24. jūlijam Saulkrastos, atpūtas kompleksā «Minhauzena Unda» norisināsies vērienīgākais brīvdabas džeza mūzikas notikums Baltijā — XIII starptautiskais festivāls Saulkrasti Jazz 2010.


Foto: Saulkrastu TIC

Festivāla koncertu programmu ieskandināsim pirmdien, 19. jūlijā pulksten 20.00 ar muzikāli un vizuāli krāšņu Ventspils Mūzikas vidusskolas un grupas The Briefing koncertu. Nākamo dienu koncertos varēsiet baudīt Twin Town, Raita Ašmaņa Jelgavas Big Band, Xylem Trio, Patina, Kestutis Vaiginis Quartet (Lietuva, Lielbritānija, Somija), Mirage Octet un Assembly Singers, DP5TET Concept of Funk un Gin Gas (Lietuva) priekšnesumus. Vakara koncertu izskaņā notiks Jam Session.
Īpašs notikums festivāla programmā būs ceturtdienas Mirage Jazz Orchestra un meistarklašu pasniedzēju «Veltījums Gunāram Rozenbergam», kurā G. Rozenberga mūziku un aranžējumus izpildīs Mirage Jazz Orchestra un Saulkrasti Jazz 2010 meistarklašu pedagogi — Jacobien Vlasman (Vācija), Tore Johansen (Norvēģija), Joonas Haavisto (Somija), Temur Kvitelashvili (Gruzija), Venko Poromanski (Bulgārija), Pepe Berns (Vācija).
Festivālu noslēgsim ar diviem koncertiem sestdien. Studentu koncertā pulksten 12.00 uzstāsies meistarklašu audzēkņu ansambļi kopā ar pedagogiem, šo koncertu būs iespējams skatīties bez maksas. Festivāla noslēguma koncertu pulksten 19.00 atklās Mirage Octet un Assembly Singers, savukārt koncerta noslēguma daļā uzstāsies pasaulslavenais britu džeza ansamblis The James Taylor Quartet.
The James Taylor Quartet līderis ir Hammond ērģeļu ģēnijs, acid-jazz taustiņu karalis Džeimss Teilors, kurš ar grupu tās 24 gadu pastāvēšanas laikā ir ierakstījis teju 30 albumus un nospēlējis vairāk nekā 1000 koncertus visā pasaulē. The James Taylor Quartet dzīvās uzstāšanās spēcīgais skanējums, muzikālā gaume un labvēlīgā humora deva ir kā sprādziens — enerģijas un emociju caurstrāvotās jazz, acid-jazz, funk un soul kompozīcijas kopā ar Hammond ērģeļu īpašo skanējumu spēj aizraut ikvienu klausītāju.
Pēc sestdienas koncerta klubā Katrīnbāde notiks festivāla noslēguma Jam Session ballīte.
Festivāls Saulkrasti Jazz 2010 notiek ar VKKF, Saulkrastu novada domes, Real Sound Lab, RPIVA, FMS, Meditec un Piebalgas alus finansiālo atbalstu.
Izbaudiet vasaras brīvdabas koncertu burvīgo atmosfēru no 19. līdz 24. jūlijam «Minhauzena Undā», Saulkrastos!
Biļetes — Biļetešu paradīzes kasēs un «Minhauzena Undā» pirms koncertiem
Informācija — www.saulkrastijazz.lv

Komentārs par rakstu: No 19. līdz 24. jūlijam — Saulkrasti Jazz 2010

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!