Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Žurnālisti no Baltkrievijas iepazīst Vidzemi

12.07.2010

No 9.- 11.jūlijam vizītē uz Vidzemi, tai skaitā, Limbažu novadu, ieradās Baltkrievijas mediju pārstāvji, lai iepazītos ar tūrisma piedāvājumu, īpašu uzmanību pievēršot atpūtai pie jūras, velo aktivitātēm u.c.

10. jūlijā žurnālisti Salacgrīvas novadā iepazinās ar Minhauzena muzeja un takas piedāvājumu, Limbažu novadā apmeklēja Veco ugunsdzēsēja depo torni Limbažos, Limbažu Lielezera pludmali, kur notiek labiekārtošanas darbi, maizes ceptuvi "Lielezers", Igates pils dzirnavas un pili, kā arī paviesojās Jāņa Ulmja veselības augu brīvdabas ekspozīcijā un z/s "Sautlāči" šinšillu un paipalu audzētavā.

11. jūlijā Siguldā paredzēta viesu piedalīšanās Latvijas – Igaunijas velomaršruta Tour de LatEst velomaratona atklāšanā, kas ilgs 14 dienas un dos iespēju interesentiem izbraukt kādu posmu vai mēģināt izbraukt visu 1296 km garo posmu cauri Ziemeļlatvijai un Dienvidigaunijai.

Jau ziņots, ka Baltkrievijas žurnālistu un tūrisma aģentūras aktīvi ieinteresējās par Latvijas tūrisma piedāvājumu tūrisma izstādes "Otdih 2010" laikā Minskā, kurā ERAF līdzfinansētā projekta "Limbažu vēsturiskā centra renovācija tūrisma attīstībai" ietvaros tika pārstāvēti arī Limbaži.

Vizīti Latvijā organizē Vidzemes tūrisma asociācija sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru, lidsabiedrību Airbaltic, kas nosedz lidojumu izmaksas, savukārt vēstniecības piešķir bezmaksas vīzas. Pasākumu programmas tiek veidotas sadarbībā ar tūrisma informācijas centriem, bet tūrisma uzņēmēji sedz uzņemšanas izmaksas.

Paralēli žurnālistu vizītei, šajās dienās Latvijā iebrauc arī otra Baltkrievu grupa - žurnālisti un aģentūru pārstāvji, kuri viesojas Latgalē.

Sezonas laikā plānota arī vietējo žurnālistu un tūrisma aģentūru vizīte Limbažu novadā, kas tiek organizēta sadarbojoties Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novada tūrisma informācijas centru darbiniekiem un tūrisma uzņēmējiem.
Informāciju sagatavoja:
Ilze Millere
 

Komentārs par rakstu: Žurnālisti no Baltkrievijas iepazīst Vidzemi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!