Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziedošā un dziedošā Ostas ielas promenāde

03.08.2010

Sestdien, 7.augustā, no plkst. 13.00 līdz plkst. 18.00 ventspilnieki un pilsētas viesi ir aicināti doties pastaigā pa Ostas ielas promenādi, lai visi kopā sajustu un pilnībā izbaudītu Ventspils 720. dzimšanas dienas noskaņu.

Kā katru gadu, arī šogad visu ziedu mīļotāju sirdis priecēs 10. Baltijas Ziedu paklāju festivāla „Ziedu sakta” dalībnieku veikums. No plkst. 9.00 līdz plkst. 11.00 ziedu paklājus vērtēs žūrija, bet no plkst. 11.00 līdz 15.00 skatītāji aicināti ir izteikt savu vērtējumu. Desmitā Baltijas Ziedu paklāju festivāla „Ziedu sakta” rezultātus paziņos plkst. 16.00 uz centrālās skatuves.

Turpinot pastaigu pa Ostas ielas promenādi svētku apmeklētāji varēs vērot gan Liepājas cirka studijas „Beztemata” atraktīvos priekšnesumus, gan pārbaudīt savas prasmes un roku veiklību II Latvijas atradīšanas čempionāta Ventspils posmā, gan apskatīt un veikt izmēģinājuma braucienus ar neparastiem, oriģināla izskata braucamrīkiem, kurus interesentiem demonstrēs ērmriteņu braucēju apvienība „Apokalipses Jātnieki”. Garās un iespaidiem bagātās pastaigas nogurdinātajiem, visklusākajā promenādes nostūri tiks piedāvāta iespēja relaksēties un atgūt spēkus, piedaloties Faluņgun vingrojumu demonstrācijā un apmācībā.

No plkst. 13.00 ne mazāk aizraujoši notikumi risināsies uz promenādes skatuves. Skatītāju priekam muzicēs grupas „Otra puse”, „H2O” un „Pienvedēja piedzīvojumi”, spilgtus deju priekšnesumus sniegs kustību teātris „Fokuss”, „Edites Piafas mīlestības vēsturi” skaņās ietērps mūziķu apvienība no Lietuvas, kā arī visas dienas garumā ventspilniekus un pilsētas viesus priecēs friziermākslas un vizāžistu konkursa-šova „Jūras orhideja” krāšņās modeļu prezentācijas.

Savukārt plkst. 21.00 svētku apmeklētāji ir īpaši aicināti izbaudīt saulrietu Ostas ielas promenādē, kā arī gūt neaizmirstamas emocijas kopā ar leģendāro zviedru pianistu un komponistu Robertu Velsu. Vakaru tradicionāli noslēgs krāšņs gaismas un pirotehnikas vizuālais šovs.

 

Svētkus finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome.
 

Komentārs par rakstu: Ziedošā un dziedošā Ostas ielas promenāde

Vai jums ir nepieciešams kredīts
24.09.2015 01:37:11
--
Jums ir nepieciešams steidzami aizdevuma procentu likmi 2%, lai sāktu
bizness, vai maksāt savus rēķinus pārāk, tāpēc

Daudzi finanšu grūtības? vienkārši rakstiet mums šeit forumā ar palīdzību
E-pasts larrysmithloan0@gmail.com
Vai jums ir nepieciešams kredīts
24.09.2015 01:36:07
Jums ir nepieciešams steidzami aizdevuma procentu likmi 2%, lai sāktu
bizness, vai maksāt savus rēķinus pārāk, tāpēc

Daudzi finanšu grūtības? vienkārši rakstiet mums šeit forumā ar palīdzību
E-pasts larrysmithloan0@gmail.com
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!