Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Valmiermuižas alus darītava

Reizes skatīts: 11371
Valmiermuižas alus darītava
Valmiermuižas alus darītava
Valmiermuižas alus darītava
Valmiermuižas alus darītava
Valmiermuižas alus darītava
Valmiermuižas alus darītava
Video
Karte

Apraksts


Valmiermuižas alus ir maza muižas alus darītava pie Valmieras. Šeit alus tiek gatavots no augstākās kvalitātes izejvielām, ievērojot nesteidzīgas brūvēšanas principus. Pēc rūpīgi izmeklētām receptēm top īsteni "dzīvs" un dabīgs alus, ko pratīs novērtēt ikviens gardēdis!

 

Ciemojoties Valmiermuižas alus darītavā, uzzināsiet, kā muižas bagātā vēsture ietekmējusi alus tapšanu, kā no dabīgām izejvielām nesteidzīgi tiek darīts dzīvais alus un kā pa muižkungu modei to nobaudīt.

 

Ciemošanās iespējama katru dienu, to iepriekš saskaņojot pa tālruni + 371 20264269 vai e-pastu ciemos@valmiermuiza.lv. Ekskursijas notiek kā latviešu, tā angļu un krievu valodās. Apmeklējuma un degustācijas ilgums - 1,5 stundas. Iepriekš saskaņojot, Valmiermuižas alus” darītavas apciemojumu iespējams apvienot ar lustīgu pasākumu, sarīkojot lielākas vai mazākas svinības vai semināru.

Blakus "Valmiermuižas alus" darītavai esošajā senajā klēts ēkā iemājo mūsdienīga Latvijas garšu virtuve, kurā nesteidzīgi nobaudīt daudzināto Valmiermuižas alu un izbaudīt saimnieku viesmīlību. Klētī ierīkota arī „Valmiermuižas alus” tirgotava, kurā nopērkams gan Valmiermuižas alus, gan dažādas delikateses, dizaina trauki, pirtslietas un ciemakukuļi, ko darinājuši latviešu meistari no tuvākas un tālākas apkārtnes. Tā ir vieta, kur ikviens var smelties radošas idejas dāvanām.

 

Vēl, iepriekš piesakot, kā lieli, tā mazi aicināti izbaudīt izjādes zirga vai ponija mugurā Valmiermuižas pils parkā un izbraukt ar pajūgu vai kamanām tuvējā apkārtnē un doties ekskursijā vai uz treniņiem Valmieras staļļos. Tālrunis rezervācijai: +371 26562703

Kontaktinformācija

  • Novads: Burtnieku (bij.Valmieras rajons)
  • Adrese: Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Valmieras pag.
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!